Italská Pescara z Prahy v závěru léta
6.8.2021

Italská Pescara z Prahy v závěru léta

782

O této nabídce

Itálie je oblíbenou adresou českých cestovatelů a my vás proto nepřestáváme zásobovat tipy na levné letenky s cílem na Apeninském poloostrově. V úterý jsme vám servírovali Řím za 518 Kč, ve středu Benátky za 806 Kč a dnes v tipech na levné letenky do Itálie budeme pokračovat. Na mušku se nám dostalo město Pescara a letenky z Prahy na italské pobřeží Jaderského moře. Z Prahy do Pescary si zaletíte v závěru léta (resp. druhé polovině září) za 782 Kč – viz příkladový termín od 17. do 24. září. V rezervačním systému aerolinky Ryanair však naleznete několik dalších termínových kombinací za ceny pohybující se kolem jedné tisícikoruny. Pescara a celá provincie Abruzzo vás láká na prodloužené víkendy (pátek – pondělí), ale i na delší pobyty.

Podmínky pro cestování

V případě cesty do Itálie musíte před cestou vyplnit tento registrační formulář a doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • negativní AG nebo PCR test (provedený výtěrem z nosohltanu) ne starší 48 hodin;
  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v uplynulých 6 měsících).

Výjimku mají děti mladší 6 let. Více informací o cestách do Itálie naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Římě

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Itálie je momentálně zařazena do oranžové kategorie.

Pescara a provincie Abruzzo

Italská Pescara ráda intrikuje a tvoří dojem, že není ničím víc než dovolenkovou destinací, kde pláže a pár barů a restaurací jsou to jediné, co turistům může nabídnout. Nelze být dál od pravdy! Rovina lemující pobřeží Jaderského moře se prudce láme do Apeninského pohoří, na obzoru se rodí dramatická scenérie. Zvrásněná krajina je posetá autentickými vesničkami, kde se už dávno zastavil čas. Ticho protíná jen zvonění kostelů a hlasy Italů, dokazujících svůj temperament. Navštivte přírodní rezervace Parco Nazionale d´Abruzzo Lazio e Molise, Parco Nazionale della Maiella a Parco Nazionale del Gran Sasso e Monti della Laga, nebudete litovat. Procházky střídejte s vodními radovánkami a lahodným italským jídlem, budete v dobrém vzpomínat.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. září 2021 s termínem cesty do 31. prosince 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo v Pescaře nebo kdekoliv jinde v provincii Abruzzo se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ideálním dopravním prostředkem pro poznávání krás provincie Abruzzo je vlastní auťák. Mrkněte se proto do naší autopůjčovny na dostupné možnosti a nenechte nic náhodě. Ceny pronájmu vozů se během září pohybují kolem 700 Kč /den (viz příkladový termín).

Pescara z Prahy – náhled letenky za 782 Kč

Italská Pescara z Prahy v závěru léta


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)