Itálie: Benátky z Prahy v druhé polovině léta
4.8.2021

Itálie: Benátky z Prahy v druhé polovině léta

806

O této nabídce

Po včerejším tipu na levné srpnové letenky do Říma za 518 Kč tu dnes máme další pěknou nabídku letenek do Itálie. Zpáteční letenky z Prahy do Benátek (s příletem na sekundární letiště Treviso ležící severně od Benátské laguny). V rezervačním systému irské aerolinky Ryanair pořídíte Benátky z Prahy za 806 Kč, a to v příkladovém termínu do 22. do 29. září. Vzhledem k celkem třem týdenním rotacím mezi Prahou a Benátkami (pondělí, středa, pátek) je jen na vás, zdali se vydáte na krátký výlet či trochu delší pobyt. Prodloužené víkendy od pátku do pondělí jsou zpravidla o pár stokorun dražší než odlety ve středu…

Podmínky pro cestování

V případě cesty do Itálie musíte před cestou vyplnit tento registrační formulář a doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • negativní AG nebo PCR test (provedený výtěrem z nosohltanu) ne starší 48 hodin;
  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v uplynulých 6 měsících).

Výjimku mají děti mladší 6 let. Více informací o cestách do Itálie naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Římě

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Itálie je momentálně zařazena do oranžové kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. září 2021 s termínem cesty do 31. prosince 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo v Benátkách nebo kdekoliv jinde na severu Itálie se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

V samotném srdci města bychom si rezervovali tento skvěle hodnocený tříhvězdový hotel Mercurio za 1 045 Kč/os./noc.

Náhled letenky z Prahy do Benátek za 806 Kč

Itálie: Benátky z Prahy v druhé polovině léta


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)