Italská Kampánie: Neapol z Prahy během jara
19.3.2024

Italská Kampánie: Neapol z Prahy během jara

od 786

O této nabídce

Ciao! Levných letenek do oblíbené Itálie není nikdy dost a tímto se řídí také maďarská aerolinka Wizz Air. Díky ní totiž ulovíte zpáteční letenky do pobřežního města Neapol z Prahy od 786 Kč. Termínů od dubna do června za fajn ceny je k mání více než dost, například na prodloužený víkend od 11. do 14. května. Jak tomu už u Wizz Airu bývá zvykem, na nejnižší ceny dosáhnou členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí při první zpáteční letence.

Do Kampánie si zdarma vezmete příruční zavazadlo o rozměrech do 40 × 30 × 20 cm. Pokud si s sebou chcete vzít větší kabinové zavazadlo, připravte si jednosměrný příplatek od 845 Kč za službu Priority, která větší příručák obsahuje. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 660 Kč za směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Do Kampánie, která vás okouzlí

Kampánie je jedním z nejkrásnějších italských regionů, a to pro svou historickou architekturu, umění, krajinu i gastronomii. To samotné spojení výborného italského jídla s pohledem na dramatický Vesuv prostě nemá konkurenci. K tomu si přidejte sklenku plného červeného Taurasi, prohlídku proslulých antických Pompejí a výlet po pitoreskním Amalfitánském pobřeží, a dokonalá dovolená je na světě. Doporučujeme navštívit také Neapolskou katedrálu, přímořská městečka Salerno a Positano strmě se svažující až k hladině Tyrhénského moře, královský palác se zahradami Caserta hravě konkurující tomu ve francouzském Versailles a samozřejmě ochutnat špagety s mušlemi alle vongole a čerstvou rybu vařenou s rajčaty pesce all’acqua pazza nebo lahodné risotto alla pescatora.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Vydejte se za brány Neapole a navštivte také pobřeží Amalfi a další zajímavosti v okolí. Nejpohodlněji tak učiníte pomocí půjčeného auta, které si zarezervujte předem přes naši autopůjčovnu. Vyjde vás od 666 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Itálie má své dveře pro turisty otevřené – očkování nebo negativní test dávno nepotřebujete. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Náhled letenky do Neapole z Prahy za 786 Kč
Italská Kampánie: Neapol z Prahy během jara

Bude se hodit

Letiště Neapol (NAP)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)