Italská Apulie: z Prahy do Bari v květnu či červnu
14.4.2022

Italská Apulie: z Prahy do Bari v květnu či červnu

982

O této nabídce

S příchodem letního letového řádu dochází opět na lince z Prahy do Bari k soupeření dvou klasických nízkonákladových rivalů, aerolinek Ryaniar a Wizz Air. Aktuálně levnější letenky ulovíte v rezervačním systému prvně zmiňovaného dopravce. Do italské Apulie se můžete vydat během května nebo června za pěkné ceny startující na 982 Kč (termín 13. – 20. květen). Nejlevnější letenky pořídíte na pátečních rotacích, přičemž za ceny do 15 stokorun se dají naplánovat jak prodloužené víkendy s návratem v pondělí, tak i týdenní pobyty s návratem opět v pátek.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Před cestou do Itálie je nutné disponovat  dokladem o očkování / prodělání nemoci nebo negativním testem (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Maximum z regionu Apulie poznáte nejlépe díky vlastnímu auťáku. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných možnostech. Bohužel je však třeba počítat s vyššími cenami, které v termínech během května a června atakují 1 500 Kč/den.

Náhled letenky z Prahy do Bari za 982 Kč

Italská Apulie: z Prahy do Bari v květnu či červnu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)