Italská Apulie: v létě z Prahy do Bari
23.3.2021

Italská Apulie: v létě z Prahy do Bari

1 286

O této nabídce

Včera jsme vás informovali o plánech letecké společnosti Ryanair na obnovení linky z Prahy do Říma. Nejedná se ovšem o jediné spojení z Letiště Václava Havla v Praze směřující na Apeninský poloostrov, které aerolinka plánuje od května obnovit. Jedna z dalších obnovených linek z Prahy zamíří do města Bari ležícího na jihu země v regionu Apulie. Květnové letenky bychom raději ještě nechali ležet, nicméně těch ryze letních (v červnu, červenci či srpnu) bychom se již nebáli. Zpáteční letenky z Prahy do Bari k Jaderskému moři pořídíte za 1 286 Kč, a to například v termínu od 21. do 28. června.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. června 2021 s termínem cesty do 30. října 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

Navštiv Bari, ochutnej Apulii

Tyrkysové moře svádějící ke koupání, krása baroka a malebnost kamenných domků, okouzlující Alberobello a atmosféra minulosti dřímající mezi bílými zdmi městečka Ostuni. A pak taky ta šťavnatá, lahodná chuť vytékající z typického sýru burrata a omamnost růžového vína, vůně čerstvě vylisovaného oleje linoucí se pod korunami všudypřítomných olivovníků. To je Apulie! V Bari, jakožto hlavní metropoli, tam to žije. Staré město plné bazilik a kostelů kontrastuje s ruchem moderního centra pulzujícím zábavou a hudbou, vše je tam hlasité, rychlé a poněkud zmatené, ale s nezaměnitelným kouzlem jižní Itálie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: červen – srpen 2021
 • Příkladové termíny:
  • 7. – 14. 6. za 1 286 Kč
  • 11. – 18. 6. za 1 459 Kč
  • 21. – 28. 6. za 1 286 Kč
  • 28. 6. – 5. 7. za 1 722 Kč
  • 19. – 26. 7. za 1 733 Kč
  • 9. – 20. 8. za 1 513 Kč

Podmínky pro cestování

Česká republika spadá z pohledu Itálie do tamější „kategorie C“, což v praxi znamená povinnost předložit před cestou negativní PCR či antigenní test ne starší 48 hodin. Všichni přijíždějící musí také vyplnit toto čestné prohlášení. Aktuální informace můžete sledovat na stránkách Velvyslanectví ČR v Římě. 

Návraty do České republiky se řídí cestovatelským semaforem. Itálie se v současné době nalézá v červené kategorii. Její pozice se ovšem do letních měsíců pravděpodobně nejednou změní – doufejme, že jen k lepšímu.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv v Apulii se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme s rezervací bydla ještě počkat, případně bookovat ubytko s možností bezplatného storna. Do letních měsíců ovšem času dost…

Autopůjčovna

Vlastní auťák na pobřeží Jadranu určitě přijde vhod. Díky němu prozkoumáte celý region Apulie. Mrkněte se na aktuální nabídku do naší autopůjčovny a kára na vás může čekat již po příletu na letiště. Stejně jako v případě ubytka ovšem doporučujeme s rezervací počkat do doby, než se bude váš výlet reálně blížit. Případně rezervovat nabídku se možností zrušení zdarma.

Náhled letenky z Prahy do Bari za 1 286 Kč

Italská Apulie: v létě z Prahy do Bari


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)