Itálie – Toskánsko: z Prahy do jarní Pisy
4.5.2023

Itálie – Toskánsko: z Prahy do jarní Pisy

od 1 038

O této nabídce

Vydejte se do okouzlujícího Toskánska na křídlech aerolinky Ryanair, u níž ulovíte letenky z Prahy do Pisy od 1 038 Kč. Za tuto cenovku si zaletíte od 10. do 17. května, ostatní termíny v květnu a červnu letošního roku vychází o trochu dráž. Jaro je ideální období na poznávačku tohoto kousku prosluněné Itálie.

V ceně letenky máte jedno příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Větší příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 20 cm si zakoupíte v rámci služby Priority od 140 Kč v jednom směru a odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 537 Kč za jeden směr.

Jak se dostat z letiště Pisa do centra a další informace se dozvíte v našem super průvodci letištěm Pisa.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

Cesty do Itálie

Pro cesty do Itálie již neplatí žádné speciální podmínky, nepotřebujete tedy očkování, test ani formulář. Aktuální informace naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Nádherné Toskánsko

Vychutnejte si skvostné historické památky, upravenou, uhlazenou krajinu, skleničku či dvě vyhlášeného toskánského vína a lahodnou kuchyni. Region Toskánsko je kulturním srdcem Itálie, snem každého požitkáře a synonymem krásy. Florencie, kolébka renesance, vám dopřeje uměleckou osvětu. Vyfoťte se se šikmou věží v Pise, ochutnejte pravou italskou pizzu. Poctěte svou návštěvou Sienu a její úchvatné náměstí Piazza del Campo, dejte si krémovou zmrzlinu. Spojte nádheru architektury s chutí červeného ve městečku Montepulciano. Co ale dělá Toskánsko Toskánskem jsou především malebné kopečky, opravdu jak malované, s alejemi štíhlých cypřišů a se stříbřitými olivovými háji, zalité zlatým světlem při východu slunce.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Toskánsko si nejlíp projedete v půjčeném autě. Skvělé auto pro vaši dovolenou v Itálii si rezervujte předem přes naši autopůjčovnu. Půjčení menšího, ale naprosto dostačujícího auta na týden vás vyjde od 6 183 Kč.

Náhled letenky z Prahy do Pisy za 1 038 Kč
Itálie – Toskánsko: z Prahy do jarní Pisy

Bude se hodit

Letiště Pisa (PSA)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)