Itálie: jarní i letní letenky z Prahy do Turína
17.4.2023

Itálie: jarní i letní letenky z Prahy do Turína

od 798

O této nabídce

Milovníkům Itálie dnes servírujeme tip na levné letenky z Prahy do Turína. Do tohoto severoitalského města si zaletíte na křídlech nízkonákladové aerolinky Ryanair od 789 Kč. Termíny jsou dostupné od května do července 2023. Příkladovým termínem může být odlet 31. května a návrat 3. června. Rotace probíhají vždy ve středu a v sobotu, nezapomeňte tedy kromě prohlídky Turína vyrazit i do nedalekých Alp.

V ceně letenky máte jedno příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Za větší příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 20 cm si připlatíte 380 Kč za jeden směr a odbavené zavazadlo do 10 kg vyjde na 380 Kč v jednom směru.

Podmínky pro cestování

Cesty do Itálie

Pro cesty do Itálie již nepotřebujete žádné očkování, testy ani formuláře – cestovat tedy můžete jako dřív. Aktuální opatření a informace naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Akční letenky z Prahy do Turína

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Městečko v podhůří alpských vrcholků

Turín, neprávem opomíjené město severní Itálie, se často díky své extravagantní architektuře a bohaté historii honosí přezdívkou „italská Paříž“. Pravdou ale je, že v Turíně potkáte výrazně méně turistů než ve francouzském hlavním městě i než v jiných italských metropolích – a i to je důvod, proč Turín navštívit. Těmi dalšími může být vábné aroma čerstvě upražené Lavazzy, široké bulváry a rušná náměstí lemovaná romantickými paláci a kostely, krásné parky Parco del Valentino a také Parco della Colletta které přímo vybízí k procházkám, lahodná chuť turínské čokolády a samozřejmě impresivní památky jako Palazzo Reale, Duomo di Torino, Reggia di Venaria Reale nebo kostel Gran Madre di Dio. Turín má ale i druhou stránku – o co méně romantickou, o to zajímavější: je domovem fotbalového klubu Juventus a sídlem automobilky Fiat, můžete zde navštívit Museo dell’Automobile s exhibicí minulosti i budoucnosti automobilového průmyslu stejně jako mnoho dalších výborných muzeí. A pokud by vás to v Turíně přeci jen už nebavilo, vždy můžete vyrazit ochutnávat chuťově plné víno Barolo z vinařské oblasti Langhe, zajet si do italských Alp anebo naopak na jih na pobřeží Ligurského moře.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Turína za 798 Kč
Itálie: jarní i letní letenky z Prahy do Turína

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)