Itálie: červnové letenky z Prahy do Apulie – Bari
30.5.2023

Itálie: červnové letenky z Prahy do Apulie – Bari

1 438

O této nabídce

Využijte levných letenek do italské Apulie z dílny nízkonákladové aerolinie Ryanair a zaleťte si na jih Apeninského poloostrova. Zpáteční letenky z Prahy do Bari ulovíte v rezervačním systému dopravce za ceny od 1 438 Kč. Nejlevnější letenky na vás čekají v termínu od 21. do 28. června. V dalších červnových termínech (viz níže) počítejte s cenami kolem 2 tisíc Kč. To jsou optikou letošní letní sezony, plus úbytku konkurence na trase (v únoru mezi Prahou a Bari přestal létat Wizz Air), stále velmi sympatické ceny.

Veškeré informace o letišti v Bari (BRI), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

Zaleťsi do italské Apulie

Tyrkysové moře svádějící ke koupání, krása baroka a malebnost kamenných domků, okouzlující Alberobello a atmosféra minulosti dřímající mezi bílými zdmi městečka Ostuni. A pak taky ta šťavnatá, lahodná chuť vytékající z typického sýru burrata a omamnost růžového vína, vůně čerstvě vylisovaného oleje linoucí se pod korunami všudypřítomných olivovníků. To je Apulie! V Bari, jakožto hlavní metropoli, tam to žije. Staré město plné bazilik a kostelů kontrastuje s ruchem moderního centra pulzujícím zábavou a hudbou, vše je tam hlasité, rychlé a poněkud zmatené, ale s nezaměnitelným kouzlem jižní Itálie.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cestování do Itálie je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Maximum z regionu Apulie poznáte nejlépe díky vlastnímu auťáku. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných možnostech. V červnu počítejte s cenou pronájmu malého vozu kolem tisícovky / den.

Náhled letenky z Prahy do Bari za 1 438 Kč

Itálie: červnové letenky z Prahy do Apulie – Bari


Bude se hodit

Letiště Bari (BRI)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)