Island z Vídně i přes Velikonoce
2.3.2023

Island z Vídně i přes Velikonoce

1 232

O této nabídce

Levné letenky do země ohně a ledu nabízí aerolinka Wizz Air. S ní si můžete zaletět na Island (KEF) z Vídně od 1 232 Kč přímým letem. Termíny jsou dostupné od března do května letošního roku a poté od tohoto listopadu do února příštího roku. Nejlevněji letenky seženete s odletem 28. 3. a návratem 15. 4., kdy využijete dokonce dva dny volna díky Velikonočním svátkům. Klasicky platí, že na nejlevnější ceny dosáhnou členové Wizz Discount Clubu. Pokud však cestujete ve dvou či plánujete letět s Wizz Airem vícekrát do roka, doporučujeme stát se členem. Bez klubu jsou ceny o pár stovek vyšší.

Zdarma si můžete vzít příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší příruční zavazadlo (55 × 40 × 23 cm a max. 10 kg) si můžete zakoupit v rámci Wizz Priority od 819 Kč v jednom směru. Odbavené zavazadlo o hmotnosti do 10 kg si můžete přikoupit od 798 Kč za jeden směr.

Podmínky pro cestování

Cesty na Island

Pro vstup na Island již neplatí žádné koronavirové vstupní podmínky. Aktuální informace a opatření najdete v našem článku „Koronavirus na Islandu“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Dechberoucí země v Atlantském oceánu

Tahle země ohně a ledu vás prostě učaruje. Majestátní hory zalité lávou, slavný Geysir který dal jméno všem gejzírům světa, jeho aktivní “bráška” Strokkur a horké prameny, které nabádají k příjemné koupeli, se střídají s bouřlivými vodopády a křišťálovými ledovci. Diamantová pláž na východě ostrova vám naprosto vyrazí dech a na západních fjordech i přes veškerou jejich krásu dost možná nepotkáte ani živáčka. V přilehlých vodách Atlantského oceánu se prohánějí kosatky a plejtváci, tak naskočte v Husavíku na loď a jeďte je pozdravit.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Pro jednoduchý přesun po Islandu je nejlepší půjčený automobil, který si jednoduše můžete zarezervovat přes naši autopůjčovnu. Cena zapůjčení auta na týden v dubnu vás vyjde od 5 635 Kč.

Náhled letenky z Vídně na Island za 1 232 Kč
Island z Vídně i přes Velikonoce

Bude se hodit

Letiště Keflavík (KEF)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)