Indie: Bombaj, Dillí nebo Kočin s odletem z Vídně a návratem do Mnichova
12.8.2022

Indie: Bombaj, Dillí nebo Kočin s odletem z Vídně a návratem do Mnichova

10 418

O této nabídce

Velká párty s akčními letenkami od aerolinky Saudia do JV Asie je sice již minulostí, ale stále se v její nabídce dají ulovit velmi zajímavé letenky. A to např. do Indie, kam se to v poslední době moc levnými letenkami nehemží. V kombinaci „single open-jaw letenek“ s odletem z Vídně a návratem do Mnichova máte aktuálně pěknou možnost, jak si zaletět do několika destinací v Indii. Ceny letenek začínají na 10 418 Kč! Vybírat si přitom můžete z cílové destinace v hlavním města Dillí, druhém největším městě celé země ležícím na pobřeží Arabského moře – Bombaje, nebo jižní Indie a státu Kerala (přílet do Kóčinu). 

Základní tarif obsahuje odbavené zavazadlo a routing v obou směrech zahrnuje jeden pohodlný přestup v Saúdské Arábii (jednou v Džiddě a jednou v Rijádu).

Podmínky pro cestování

Cesta do Indie

Před cestou do Indie je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování (viz Evropský COVID pas). Povinný je také formulář a turistické vízum.

Přehled aktuálních opatření a pravidel pro cestování naleznete na naší pravidelně aktualizované stránce „Koronavirus v Indii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vzhůru za zážitky do Indie

Indie je zemí obrovskou, pestrobarevnou, chudou a přesto nesmírně bohatou. Pro její rozlohu a rozmanitost by se jí dalo cestovat dlouhé měsíce. Pokud chcete indické kulturní bohatství, jinakost a atmosféru alespoň ochutnat, vydejte se za poznáním jejího Zlatého trojúhelníku. Spojuje Staré i Nové Dillí a příběhy opředenou Agru s růžovým Jaipurem. Na svazích pohoří Aravalli se majestátně tyčí pevnost Ambér, palác Větrů v Jaipuru vás dostane svými barvami. Stůjte v úžasu před slavným pomníkem lásky Tádž Mahal. Je opředen tajemstvím a legendami, alespoň na okamžik jim uvěřte.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Bombaje a návratem do Mnichova za 10 418 Kč

Indie: Bombaj, Dillí nebo Kočin s odletem z Vídně a návratem do Mnichova


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Saudia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)