HOT! Filipíny s Thajskem a Malajsií za skvělé ceny
22.12.2022

HOT! Filipíny s Thajskem a Malajsií za skvělé ceny

7 989

O této nabídce

Krásný vánoční dárek si připravila pro cestovatele čekající na levné letenky do jihovýchodní Asie letecká společnosti Saudia. V její nabídce se dnes objevil velmi žhavý tarif zpátečních letenek z Vídně na Filipíny do Manily za 8 755 Kč. Nakombinovat lze také open-jaw letenky s příletem do thajského Bangkoku či malajské metropole Kuala Lumpur a návratem domů  právě z Filipín. Takové kombinace vyjdou za necelých 8 tisíc v případě mixu s Thajskem nebo na 9 tisíc Kč v případě mixu s Malajsií. To znamená letenky za méně než polovinu standardní ceny, na něž jsme zvyklí v posledních měsících, proto s nákupem příliš dlouho neotálejte. 🙂

Samozřejmostí je u Saudie odbavené zavazadlo v základním tarifu. Cestovatele v rámci routingu čeká jeden přestup v saúdskoarabské Džiddě v obou směrech. Nejlevnější termíny jsou dostupné během podzimních měsíců (od září do listopadu), ale atraktivní letenky je možné pořídit také na jaře (od dubna do června)

Přelety mezi Thajskem či Malajsií a Filipínami pořídíte snadno u Air Asia nebo Cebu Pacific do dvou tisíc Kč.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Podmínky pro cestování

Cesta do Thajska a Malajsie

Cestování do Thajska i Malajsie je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na našich stránkách „Koronavirus v Thajsku“ a „Koronavirus v Malajsii“.

Cesta do Filipíny

Aktuálně pro cestu na Filipíny potřebujete očkovací certifikát (viz Evropský COVID pas). Povinné je také vyplnění příjezdového formuláře.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře či aplikace) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší pravidelně aktualizované stránce „Koronavirus na Filipínách“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Bangkoku a návratem z Manily za 7 989 Kč

HOT! Filipíny s Thajskem a Malajsií za skvělé ceny


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Saudia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)