Havajské ostrovy: Honolulu z Budapešti
12.4.2022

Havajské ostrovy: Honolulu z Budapešti

15 795

O této nabídce

Pokud dokážete plánovat dovolenou s dostatečným předstihem, máte možnost ulovit levné letenky na Havajské ostrovy. V aktuální akci aerolinek ze letecké aliance Oneworld – American Airlines a British Airways – pořídíte letenky na ostrov Oahu. Zpáteční letenky z Budapešti do Honolulu jsou k dispozici za velmi zajímavou cenu 15 795 Kč! Termínově se jedná o cesty od listopadu letošního roku do března 2023. V obou směrech vás budou čekat dva přestupy: jeden v Londýně a druhý na západě Spojených států amerických.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Vzhledem k cestě za více než půl roku, vás aktuální podmínky pálit nemusí. Věříme, že do listopadu budou již „COVID podmínky“ pasé také při cestě do USA.

Pro cestu na Havajské ostrovy aktuálně platí stejná pravidla jako pro pevninské USA. Je nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas) a zároveň negativním testem. Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vyrazte na Havajské ostrovy

Kauai, Oahu, Molokai, Lanai, Maui… tolik různých názvů má ráj na zemi. A tolik různých tváří! Průzračné vody Pacifiku se v zátokách líně povalují a zalévají nekončící písečné pláže, když jinde se příboj silně opírá do strmého pobřeží. Nezkrotné vulkány ve vnitrozemí se střídají se zelení deštných lesů, obří motýli je zdobí jak květinové věnce. Havaj je mekkou surfařů, snem potápěčů a rájem dobrodruhů. Život zde plyne pomalu, poklidně, vždy s úsměvem na tváři. Není důvodu ke smutku, vždyť východy i západy slunce, spolu s narůžovělou oblohou pomalu odhalující zářivá souhvězdí, tu jsou z nějakého důvodu krásnější než kdekoliv jinde na celé planetě.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Budapešti do Honolulu za 15 795 Kč

Havajské ostrovy: Honolulu z Budapešti


Bude se hodit

American Airlines

British Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)