Havaj z Amsterdamu na spoustu termínů
23.2.2021

Havaj z Amsterdamu na spoustu termínů

8 567

O této nabídce

Parádní cenovku letenek na druhou stranu zeměkoule nabízí aerolinky z aliance Oneworld (American Airlines, Iberia, Finnair a British Airways)! Zpáteční letenku z Amsterdamu do Honolulu pořídíte za luxusních 8 567 Kč! Základní tarif obsahuje pouze příruční zavazadlo, odbavené si bude v případě potřeba doplatit. Kromě oblíbeného Honolulu na ostrově Oahu jsou dostupné i další destinace – Kona (ostrov Havaj), Kahului (ostrov Maui) a Lihue (ostrov Kauai). Termíny jsou dostupné od dubna do prosince. Letenky plaťte kartou!

A proč letět na Havaj?

Leží uprostřed Tichého oceánu, daleko předaleko od okolního světa, žije si svým vlastním životem. Havaj je rájem na zemi. Panenská příroda pokrývá zvrásněné vnitrozemí, vulkány protínají klid svým ohňovým představením. Bílé písečné pláže jak kdyby nikde nekončily, barevný svět pod průzračnou hladinou oceánu bere dech. Korály vytváří přenádhernou kulisu drobným rybkám i velikým želvám karetám, keporkaci majestátně plují hlubinami jako moudří ochránci ostrovů. Na vlnách příboje se ještě dlouho po západu slunce pod oranžovou oblohou míhají siluety surfařů, nazývají Havaj svou mekkou. A ona jí skutečně je.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Bydlo na Havaji na rozdíl od letenek za hubičku bohužel není. Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv na Havajských ostrovech se spolehněte na Booking, Hotels či AirBnB. Vzhledem k termínům potenciální cesty, ovšem není třeba s rezervací bydla nikam spěchat. Každopádně vám doporučujeme rezervovat ubytování s možností bezplatné změny nebo zrušení rezervace.

Autopůjčovna

Na Havajských ostrovech jistojistě oceníte vlastní káru. Nabídku dostupných vozů naleznete přehledně v naší autopůjčovně.

Víza

Havajské ostrovy jsou součástí Spojených států amerických, nezapomeňte si proto před cestou obstarat elektronickou registraci ESTA. Je to jednoduché a návod najdete v tomto článku. 

Náhled letenky z Amsterdamu do Honolulu za 8 567 Kč

Havaj z Amsterdamu na spoustu termínů

Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Londýn Heathrow (LHR)

Letiště Los Angeles (LAX)

Letiště Madrid (MAD)

American Airlines

British Airways

Finnair

Iberia

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)