Gran Canaria: letenky z Prahy do Las Palmas + stop v Lisabonu
26.1.2024

Gran Canaria: letenky z Prahy do Las Palmas + stop v Lisabonu

3 979

O této nabídce

Rádi si plánujete dovolenou dopředu? Tak se mrkněte na nabídku aerolinky TAP Air Portugal, která nabízí zpáteční letenky na oblíbený ostrov Gran Canaria. Z Prahy do Las Palmas si zaletíte za 3 979 Kč, a to na termíny od října do prosince letošního roku – ideální doba k úprku ze sychravého podzimu do tepla. Po cestě vás čeká vždy jeden přestup v Lisabonu, který využijte k prohlídce města (přestup je přes noc). Prozkoumejte Kanárské ostrovy například v termínu od 19. do 26. listopadu. 

V ceně letenky máte přepravu příručního zavazadla o rozměrech 55 × 40 × 20 cm a osobní věci, která se musí vejít pod sedadlo před vámi (klasicky malý batoh nebo kabelku). Pokud potřebujete odbavené zavazadlo do 23 kg, nejlevněji vás vyjde při nákupu letenek v tarifu Classic, kdy za ně zaplatíte 5 579 Kč.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 20 cm + osobní věc
  • Dostupnost: říjen – prosinec 2024
  • Termíny:

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Na rozmanitou Gran Canarii

Jeden chce do hor, druhý k moři? Jeden raději samotu, druhý ruch města? Jeden dobrodružství, druhý nehodlá nic riskovat? Jeďte na Gran Canaria a užijete si oba! Společně navštivte maják v Maspalomas. Jeden pak některou ze zdejších nádherných pláží, druhý Roque Nublo – symbol ostrova s vrcholem 1813 m.n.m. s výhledem do „evropského Grand Canyonu“. Jeden navštíví nádherné městečko Teror, kde v neděli nakoupí na trzích umělecké kousky, druhý se vydá do nekonečných písečných dun. Oba se vydejte do borovicového lesa Pinar de Tamadaba a na místní vrchol Pico de Tamadaba, odkud dohlédnete až na Tenerife. Každého okouzlí svou rozmanitostí Gran Canaria.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si káru a objeďte celou Gran Canarii. Perfektní auto najdete v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 2 887 Kč na týden.

Podmínky pro cestování

Cesta na Kanáry

Španělko nevyžaduje žádné dokumenty při vstupu do země, nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled letenky z Prahy do Las Palmas za 3 979 Kč
Gran Canaria: letenky z Prahy do Las Palmas + stop v Lisabonu

Bude se hodit

Letiště Gran Canaria (LPA)

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Praha (PRG)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)