Fuerteventura z Katovic přímým letem
16.10.2023

Fuerteventura z Katovic přímým letem

od 1 975

O této nabídce

Vydejte se za sluncem a vodními sporty na oblíbené Kanárské ostrovy. Aerolinka Wizz Air nabízí přímé lety na ostrov Fuerteventura z Katovic na termíny v listopadu a prosinci od 1 975 Kč. Opět platí, že na nejnižší ceny dosáhnou členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete alespoň ve dvou, zakoupení členství se vám vyplatí již při první zpáteční letence. Nejlevnější termín připadá na odlet 29. listopadu a návrat 6. prosince, další termíny pořídíte o trochu dráž.

V ceně nejlevnějšího tarifu máte příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 773 Kč v jednom směru. Příplatek za odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 334 Kč za jeden směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Katovice.

Nejen za vodními sporty na Fuerteventuru

Sluncem věčně zalitá Fuerteventura je jedním ze sedmi Kanárských ostrovů, patří tudíž Španělsku, ale krajina je africky divoká. Přezdívaná „oáza v poušti civilizace“ překypující zlatavými plážemi, živelnými sopkami a lávovými poli vám možná na první pohled bude připadat vyprahlá a bez života, o to víc vám ale časem přiroste k srdci. Nechte si přivát do tváře písek ze Sahary, rozhlédněte se do dálek z vyhlídek Las Peñitas, Morro Velosa a majáku Entallada. Projděte se národním parkem Corralejo, kilometry dlouhým pásem písečných dun, jejichž mohutné svahy krotí až tyrkysové břehy Atlantského oceánu.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Celý ostrov prozkoumáte nejpohodlněji pomocí půjčeného auta. To si zarezervujte předem přes naši autopůjčovnu, kde vás půjčovné na týden vyjde od 3 176 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta na Kanáry

Vstup na celé území Španělska, včetně Kanárských ostrovů, je již zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled letenky z Katovic na Fuerteventuru za 1 975 Kč
Fuerteventura z Katovic přímým letem

Bude se hodit

Letiště Katovice (KTW)

Letiště Fuerteventura (FUE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)