Francie: jarní letenky z Prahy do Lyonu
21.12.2023

Francie: jarní letenky z Prahy do Lyonu

od 1 421

O této nabídce

Konkurence aerolinek easyJet a Volotea přináší ovoce v podobě levných letenek na lince z Prahy do francouzského Lyonu (LYS). Zpáteční letenky pořídíte od 1 421 Kč na spoustu termínů nejen na prodloužené víkendy od března do června příštího roku. Nejlevnější termín pořídíte u Volotey od pátku 15. do pondělí 18. března. Tak neváhejte a objevte tento malebný kus Francie.

V ceně letenky máte přepravu příručního zavazadla o rozměrech 45 × 36 × 20 cm u easyJetu a pokud poletíte na křídlech Volotey, tak počítejte s maximálními rozměry 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte od 674 Kč v jednom směru a odbavené zavazadlo si koupíte od 782 Kč za let.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Lyon vás překvapí

Lyon je městem dvou řek, dvaceti mostů, více než deseti restaurací s Michelinskou hvězdou, městem s Bazilikou Panny Marie, připomínající slona na zádech, s Notre – Dame s vyhlídkou na celé město. Městem s domem bratří Lumiérů a filmem ještě v plenkách. Městem s muzeem hedvábí – místní chloubou. Městem, kde se lehce ztratíte ve změti úzkých tmavých uliček, co nápadně připomínají Foglarova Stínadla. Ale také městem, které vás uchvátí skvělým vínem a romantickým posezením v trávě v samotném centru během dne a milionem světel, jež pohádkově ozáří Lyon jen pár minut po setmění. Městem, které je třeba zažít na vlastní kůži!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Pokud jste ulovili letenky ve Francii na delší termín, určitě si půjčte auto a vydejte se na průzkum okolí Lyonu. Perfektní káru najdete v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 719 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Francie

Do Francie nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus ve Francii“.

Náhled letenky z Prahy do Lyonu za 1 421 Kč
Francie: jarní letenky z Prahy do Lyonu


Bude se hodit

Letiště Lyon (LYS)

Letiště Praha (PRG)

easyJet

Volotea

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)