First Minute letenky na Aljašku z Mnichova (na léto 2024)
3.8.2023

First Minute letenky na Aljašku z Mnichova (na léto 2024)

11 297

O této nabídce

Nestihli jste si ulovit letenky na Aljašku na letošní léto, ale stále je to váš sen? Teď máte skvělou příležitost, neboť aerolinka Lufthansa již do svého systému nahrála letenky z Mnichova na Aljašku na letní měsíce příštího roku za super cenu. Zpáteční letenku s jedním přestupem ve Frankfurtu pořídíte za 11 297 Kč, a to v červnu a červenci 2024 včetně státních svátků! Vydejte se na divokou Aljašku například v termínu od 9. do 23. července.

Dejte však pozor, úsek mezi Mnichovem a Frankfurtem může být operován vlakem Deutsche Bahnen.

V ceně letenky máte velké příruční zavazadlo o rozměrech max. 55 × 40 × 23 cm  a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Odbavené zavazadlo si koupíte za příplatek 65 € v jednom směru. Během letů bude podáváno jídlo a pití.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov.

Drsná a přesto si ji zamilujete

Arktické léto na Aljašce je jedním dlouhým dnem. Jedním dlouhým dnem jak stvořeným pro dobrodružství! Toulejte se krajinou, zdolávejte hory. Pozorujte tlamy mohutných medvědů lapající po lososu. Obujte mačky a cepíny pevně sevřete ve svých dlaních, pokořte ledovec. Slovo epický zde získává úplně jiných rozměrů a významu. Není to scenérie pro křehké květinky, není to místo pro turisty rozmazlené luxusem. Aljašská příroda je ryzí, drsná, divoká, nepromíjející. Aljašská příroda je ale také spravedlivá a váš respekt a odhodlání odmění krásou, jakou jste ještě neviděli. Tak na co ještě čekáte?

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

V Americe bez půjčené káry ani ránu. Perfektní auto si zarezervujte předem přes naši autopůjčovnu. Půjčení vás v červenci 2024 vyjde od 2 270 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Pro cesty do USA potřebujete mít elektronickou registraci ESTA. Koronavirové podmínky jsou již zcela zrušeny. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Mnichova na Aljašku za 11 297 Kč
First Minute letenky na Aljašku z Mnichova (na léto 2024)

Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Mnichov (MUC)

Lufthansa

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)