Valentýnská akce na flexibilní letenky z Prahy do Barcelony
11.2.2021

Valentýnská akce na flexibilní letenky z Prahy do Barcelony

927

O této nabídce

Speciální „Valentýnskou akci“ si pro všechny cestovatele přichystala španělská nízkonákladová aerolinka Vueling. Pokud v období do neděle (tj. svátku sv. Valentýna) zakoupíte libovolnou letenku v síti aerolinky, dostanete na druhou 50% slevu. Aktuální akci  můžete využít např. k nákupu letenky z Prahy do Barcelony za 927 Kč/os. Letenky pro vás i vaši drahou polovičku (resp. jakéhokoliv spolucestujícího) pořídíte dohromady za 1 854 Kč. Nejlevnější letenky jsou dostupné na prodloužené víkendy v květnu, ale velmi solidní ceny naleznete i v případě letních prázdnin.

PS: Slevový kód „VYLOVE“ zadávejte po výběru konkrétních letů a tarifů do speciálního pole ve spodní části obrazovky.

Flexibilní letenky

V dnešní, z hlediska cestovních omezení, turbulentní době také určitě přijde vhod služba „Flex & Care“, kterou momentálně aerolinka nabízí zdarma ke všem zakoupeným letenkám. Pokud nebudete moci do Barcelony odletět nebo se vám to prostě jen nebude hodit, můžete letenky až 48 hodin před odletem zdarma zrušit. Hodnota nákupu se vám promění do letového kreditu, který můžete u letecké společnosti čerpat během příštího nákupu (na jiné trase i pro jiné cestující). Zdarma můžete změnit také termín plánované cesty (doplácet budete jen případný rozdíl v ceně letenek), a to až do 2 hodin před samotným odletem. Aerolinka umožňuje zdarma provést jednu změnu. 

Podmínky pro cestování a situace v Barceloně

Aktuálně je nutné se při vstupu na území Španělska prokázat negativním PCR testem na COVID-19 ne starším 72 hodin, s výjimkou dětí mladších šesti let. Před cestou je nutné vyplnit tento zdravotnický dotazník. 

Hotely, restaurace, bary, kina a další služby jsou v Barceloně otevřené s omezenou kapacitou. Aktuální restrikce sledujte na katalánském webu GenCat.

Návraty do České republiky se řídí cestovatelským semaforem. Pevninské Španělsko se momentálně nalézá v tmavě červené kategorii, což znamená povinnost vyplnit příjezdový formulář + podstoupit PCR test se negativním výsledkem před cestou do ČR + podstoupit další PCR test s negativním výsledkem nejdříve 5. den po návratu do domoviny. Více informací naleznete v článku výše. Nicméně tyto povinnosti jsou platné k dnešními dni a do data vaší cesty se mohou opatření několikrát změnit. Vhod proto přijdou tyto flexibilní letenky z Prahy do Barcelony – pokud se s opatřeními neztotožníte, můžete termín vaší cesty jednoduše posunout.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce
 • Zavazadla: 2 ks zavazadel
  • osobní věc (40 × 30 × 20 cm) jako příruční
  • 2. zavazadlo (55 × 40 × 20 cm a hmotnost 10 kg) – bude zdarma odbaveno na přepážce
 • Platnost akce: do neděle 14. února 2021
 • Promo kód: „VYLOVE“
 • Dostupnost: únor – říjen 2021
 • Příkladové termíny:
  • 6. – 10. 5. za 927 Kč/os.
  • 13. – 17. 5. za 927 Kč/os.
  • 21. – 24. 5. za 985 Kč/os.
  • 4. – 8. 6. za 1 352 Kč/os.
  • 26. – 30. 8. za 1 545 Kč/os.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou v Barceloně se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme s rezervací bydla ještě počkat, případně bookovat ubytko s možností bezplatného storna. Doba je turbulentní a leccos se do data vaší cesty může změnit…

Náhled 2 ks letenek z Prahy do Barcelony za 1 854 Kč (927 Kč/os.)

Valentýnská akce na flexibilní letenky z Prahy do Barcelony


Bude se hodit

Letiště Barcelona El Prat (BCN)

Letiště Praha (PRG)

Vueling

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)