Refundovatelné letenky z Prahy do Florencie
12.2.2021

Refundovatelné letenky z Prahy do Florencie

1 158

O této nabídce

Svatý Valentýn neboli svátek všech zamilovaných je téměř za rohem a všichni cestovatelé mohou využít speciální akce španělské aerolinky Vueling. Ta ke každé zakoupení letence nabízí druhou s 50% slevou. Ať již se tedy vydáte na výlet se svojí drahou polovičkou nebo s sebou vezmete kohokoliv z kamarádů, pár stovek při nákupu letenek ušetříte. Včera jsem vám dávali tip na levné letenky z Prahy do Barcelony právě z této akce. Dnes si posvítíme na další dostupnou destinaci s odlety z pražského letiště Václava Havla, a to italskou Florencii. Dvě zpáteční letenky z Prahy do Florencie pořídíte za 2 316 Kč, což po přepočtu na hlavu vychází na pěkných 1 158 Kč.

Flexibilní letenky

V dnešní, z hlediska cestovních omezení, turbulentní době také určitě přijde vhod služba „Flex & Care“, kterou momentálně aerolinka nabízí zdarma ke všem zakoupeným letenkám. Pokud nebudete moci do Barcelony odletět nebo se vám to prostě jen nebude hodit, můžete letenky až 48 hodin před odletem zdarma zrušit. Hodnota nákupu se vám promění do letového kreditu, který můžete u letecké společnosti čerpat během příštího nákupu (na jiné trase i pro jiné cestující). Zdarma můžete změnit také termín plánované cesty (doplácet budete jen případný rozdíl v ceně letenek), a to až do 2 hodin před samotným odletem. Aerolinka umožňuje zdarma provést jednu změnu. 

Podmínky pro cestování

Česká republika spadá z pohledu Itálie do tamější „kategorie C“, což v praxi znamená povinnost předložit před cestou negativní PCR či antigenní test ne starší 48 hodin. Všichni přijíždějící musí také vyplnit toto čestné prohlášení. Aktuální informace můžete sledovat na stránkách Velvyslanectví ČR v Římě. 

Návraty do České republiky se řídí cestovatelským semaforem. Itálie se v současné době nalézá v červené kategorii, což znamená povinnost vyplnit příjezdový formulář + podstoupit test na COVID-19 s negativním výsledkem před odletem do ČR + absolvovat PCR test s negativním výsledkem nejpozději 5. den po návratu do ČR. Více informací naleznete v článku výše. Nicméně tyto povinnosti jsou platné k dnešními dni a do data vaší cesty se mohou opatření několikrát změnit. Vhod proto přijdou právě flexibilní letenky z Prahy do Florencie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce
 • Zavazadla: 2 ks zavazadel
  • osobní věc (40 × 30 × 20 cm) jako příruční
  • 2. zavazadlo (55 × 40 × 20 cm a hmotnost 10 kg) – bude zdarma odbaveno na přepážce
 • Platnost akce: do neděle 14. února 2021
 • Promo kód: „VYLOVE“
 • Dostupnost: únor – říjen 2021
 • Příkladové termíny:
  • 12. – 19. 5. za 1 236 Kč/os.
  • 21. – 24. 5. za 1 468 Kč/os.
  • 9. – 13. 6. za 1 158 Kč/os.
  • 18. – 21. 6. za 1 390 Kč/os.
  • 2. – 7. 7. za 1 545 Kč/os.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou ve Florencii nebo okolí se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme s rezervací bydla ještě počkat, případně bookovat ubytko s možností bezplatného storna. Doba je turbulentní a leccos se do data vaší cesty může změnit…

Náhled 2 ks letenek z Prahy do Florencie za 2 316 Kč (1 158 Kč/os.)

Refundovatelné letenky z Prahy do Florencie

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Vueling

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)