First minute letenky z Prahy na Phuket
24.5.2024

First minute letenky z Prahy na Phuket

13 153

O této nabídce

Naplánuj si dovolenou v exotice na příští jaro a budeš se mít celý rok na co těšit. V nabídce aerolinky Swiss International Air Lines ulovíš first minute letenky do Thajska na závěr příští sezóny. Zpáteční cesta z Prahy na ostrov Phuket tě vyjde na sympatických 13 153 Kč. Delší i kratší termíny jsou k mání v druhé polovině března a na začátku dubna. Tak si naplánuj dovolenou snů v oblíbeném Thajsku například v termínu od 23. března do 2. dubna. Po cestě tě čeká jeden pohodový přestup ve švýcarském Curychu. 

V ceně letenky máš klasické kabinové zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 23 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před tebou (typicky malý batoh nebo kabelka). Pokud si s sebou chceš vzít odbavené zavazadlo do 23 kg, kup si letenky ve vyšším tarifu za 15 917 Kč a najdeš je v našem kalendáři. Během letů se můžeš těšit na nabídku nápojů i teplého občerstvení.

 • Rezervuj: přímo přes náš vyhledávač nebo přes stránky Swissu
 • Zavazadla: příruční zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 23 cm + osobní věc
 • Dostupnost: březen a duben 2025
 • Termíny:
  • bez odbaveného báglu
   • 23. 3. – 2. 4.
   • 25. 3. – 2. 4.
   • 26. 3. – 2. 4.
   • 26. 3. – 9. 4.
   • 29. 4. – 9. 4.
   • 30. 3. – 9. 4.
   • 6. 4. – 16. 4.
  • s odbaveným báglem za 15 917 Kč

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Phuket je rájem na zemi

Za žárem tropů do ráje, tím bezpochyby Phuket je! Procházej se po nekonečných plážích za úsvitu, uvědomuj si, jak jemňoučký písek masíruje tvoje nohy, jak kdyby to byly ruce usměvavé thajky. Smoč své tělo do průzračných vod přilehlého moře, nech se usušit silou slunce. Nahlédni pod hladinu, ukrývá se tam nesmírně úchvatný svět. Pocti svou návštěvou sochu Velkého Buddhy na hoře Nakkerd a posvátný chrám Wat Chalong. Přičichni k vábným vůním tržišť, ochutnej pikantní thajskou kuchyni nebo svou lásku k jídlu posuň ještě o kousek výš a zapiš se do školy vaření. Jen prosíme, buď při svých toulkách ohleduplný, pod návalem turistů křehká příroda trpí, proslulá zátoka Maya Bay už kvůli odumírajícím korálům musela být uzavřena.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Thajska

Pro cestu do Thajska do 30 dní nepotřebuješ žádné vízum ani speciální dokumenty. Více informací najdeš v našem průvodci.

Náhled letenky z Prahy na Phuket za 13 153 Kč
First minute letenky z Prahy na Phuket

Bude se hodit

Letiště Curych (ZRH)

Letiště Praha (PRG)

Swiss International Air Lines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)