First-minute letenky z Prahy na Kubu do Havany
26.5.2022

First-minute letenky z Prahy na Kubu do Havany

12 622

O této nabídce

Pouze do dnešního večera je platná aktuální pěkná promo akce letecké společnosti Turkish Airlines. Doslova na poslední chvíli z klobouku plného akčních letenek taháme ještě tip na levné letenky z Prahy na Kubu! Pokud dokážete plánovat v dostatečném předstihu, můžete si zabookovat first-minute letenky do Karibiku na termíny v březnu 2023. Ty nejlevnější letenky z Prahy do Havany pořídíte v termínu od 5. do 20. března 2023 za 12 622 Kč!

Jak jsme u Turkish Airlines zvyklí, není se při balení zavazadel nijak uskromňovat. I tento promo tarif obsahuje hned 2 ks odbavených zavazadel s celkovým limitem 46 kg. Cestou na Kubu i zpět vás čeká jeden pohodový přestup na moderním letišti v Istanbulu.

PS: Podívejte se také na další lákavé nabídky od Turkish Airlines (promo tarif expiruje již dnes o půlnoci):

Podmínky pro cestování

Cesta na Kubu

Na Kubu se už cestuje „jako dřív“, tj. bez jakékoliv „COVID byrokracie“. Nezapomeňte však na turistické vízum ve formě „turistické karty“.

Detaily, další užitečné odkazy) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Kubě“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vzhůru na Kubu

Kuba je ostrov plný hudby a rytmického tance, nejen ručně balené voňavoučké doutníky a lahodný rum jej proslavily po celém světě. Barevnými ulicemi měst tam líně projíždí staré automobily a Havana je muzeem celé kubánské historie. Královské palmy tam před spalujícím sluncem chrání jemňoučký písek exotických pláží a okolní příroda je naprosto panenská, plná nespoutaných vodopádů dávajících vodu tajným lagunám. Mogotes krasového údolí Viñales tvoří spolu s okolními plantážemi jedinečný krajinný koktejl. Ovšem přes všechny krásy úchvatné Kuby, jakkoli klišé se to může zdát, snad největším důvodem proč tuhle zem Latinské Ameriky tak milovat jsou její lidé. Na nesnadném pozadí a s pokřivenou historií a přesto vždy pohostinní, milí a usměvaví. Objímají se a líbají na pozdrav i rozloučení a jejich dobrosrdečnost je upřímná.

Náhled letenky z Prahy do Havany za 12 622 Kč

First-minute letenky z Prahy na Kubu do Havany


Bude se hodit

Letiště Istanbul (IST)

Letiště Praha (PRG)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)