First-minute letenky z Prahy do Izraele: Tel Aviv
27.5.2023

First-minute letenky z Prahy do Izraele: Tel Aviv

3 155

O této nabídce

Včera jsme vás upozorňovali na promo akci řecké letecké společnosti Aegean Airlines a levné letenky z Prahy do Káhiry za 4 810 Kč. Dnes jsme pro vás u stejného dopravce ulovili také levné letenky do Izraele! Zpáteční letenky z Prahy do Tel Avivu během zimní sezony 2024 ulovíte v rezervačním systému aerolinky za pěknou cenu 3 155 Kč. Cestou do Svaté země i zpět vás čeká jeden přestup v řeckých Athénách (ATH). Základní tarif „Light“ obsahuje pouze přepravu příručního zavazadla s limitem 8 kg. Za mrzký příplatek á 5 € / směr lze letenky zakoupit v tarifu „Flex“, který vám umožní přepravit navíc druhé příruční zavazadlo, vybrat si zdarma místo v letadle a také vás zprostí poplatku za změnu letenky (v případě, že by se do ledna/února vaše cestovní plány změnily).

Kalendář termínů si na stránce dopravce zobrazíte pomocí zaškrtnutého tlačítka „Flexible dates“, které naleznete přímo ve vyhledávači (pod výběrem data letu a počtu cestujících osob).

Veškeré informace o letiště Bena Guriona v Tel Avivu (TLV), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města či Jeruzaléma, naleznete v našem novém průvodci.

Tel Aviv je pulsujícím centrem Izraele

Tel Aviv, doslova “pahorek jara”, je mladou a pulzující metropolí, ozdobou svaté země Izrael. Jeho obyvatelé jsou obrovsky přátelští, nad rozpálenými plážemi je cítit slaný mořský vzduch a silný příboj nabízí ideální podmínky k surfování. Ulicemi Tel Avivu voní falafel, pečené batáty a grilovaná zelenina a na ten nejlepší hummus zajděte do proslulého Abu Hassan. K městu připadá i starobylá Jaffa se svými křivolakými uličkami a 4000 let starým přístavem. Navečer pak v centru mezi mrakodrapy pulzuje noční život, zkuste kluby jako The Block nebo Bootleg.

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky Aegean
 • Zavazadla: příruční zavazadlo á 8 kg (max. 56 × 45 × 25 cm)
 • Dostupnost: leden & únor 2024
 • Příkladové termíny:
  • 16. – 22. 1.
  • 30. 1. – 4. 2.
  • 8. – 12. 2.
  • 13. – 18. 2.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

Cesta do Izraele

Cestování do Izraele je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Izraeli“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Tel Avivu za 3 155 Kč

First-minute letenky z Prahy do Izraele: Tel Aviv


Bude se hodit

Letiště Tel Aviv (TLV)

Letiště Praha (PRG)

Aegean Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)