Egypt z Prahy: zimní Káhira s odbaveným zavazadlem
26.5.2023

Egypt z Prahy: zimní Káhira s odbaveným zavazadlem

4 810

O této nabídce

Řecká letecká společnost Aegean Airlines dnes přichází se zajímavou promo akcí na letenky v podzimních a zimních termínech. Jednou z destinací, kam se můžete díky zlevněným letenkám vydat, je egyptská metropole – Káhira! Zpáteční letenky z Prahy do Káhiry s jedním přestupem v řeckých Athénách (ATH) ulovíte v rezervačním systému aerolinky za 4 810 Kč! Základní tarif „Saver“ navíc obsahuje také bezplatnou přepravu odbaveného zavazadla s hmotnostním limitem 23 kg.

Zpříjemněte si zimu 2024 výletem do Egypta – nechte se ohromit komplexem pyramid v Gíze, nasajte neopakovatelnou atmosféru druhého největšího afrického města anebo odjeďte za koupačkou do Suezského zálivu (nabízí se např. letoviska Ain Soukhna). Z Káhiry se vlakem snadno dostanete také do pobřežní Alexandrie a dále do letoviska Marsa Matrouh nebo až do nitra Libyjské pouště v oáze Síwa.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

Cesta do Egypta

Cestování do Egypta je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Egyptě“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Káhiry za 4 810 Kč

Egypt z Prahy: zimní Káhira s odbaveným zavazadlem


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Aegean Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)