Exotické Filipíny z Vídně v business třídě
30.11.2023

Exotické Filipíny z Vídně v business třídě

38 681

O této nabídce

Tento týden jsme vám přinesli tip na letenky z Mnichova na Mauricius v business třídě na palubě aerolinky Saudia. Ta nabízí také letenky v businessu na Filipíny z Vídně, kdy za tento luxusní zážitek zaplatíte 38 681 Kč. Cílovým letištěm pro vás bude hlavní město Manila (MNL). Po cestě vás čeká jeden přestup v saúdskoarabské Džiddě (JED) a termíny jsou dostupné od ledna do března příštího roku. Vydejte se do exotiky ve velkém stylu například v termínu od 5. do 18. března.

Letenky z Prahy na Filipíny se na podobná data v klasické nejlevnější třídě pohybují okolo 20 tisíc Kč.

V prémiové business třídě si s sebou vezmete 2 odbavená zavazadla o hmotnosti do 23 kg za kus. Dále pak kabinové zavazadlo a osobní věc. Během letů se můžete těšit na špičkové občerstvení a širokou nabídku nápojů – bohužel vyjma těch alkoholických. Více informací o výhodách a speciálních službách najdete přímo na stránkách aerolinky.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Dovolená v ráji na Filipínách

Filipíny jsou srdcovka. Přes sedm tisíc ostrůvku rozesetých po křišťálově čistých vodách Tichého oceánu, zarostlých hustými deštnými lesy a lemovaných sluncem políbenými plážemi, obývají snad ti nejusměvavější lidé světa. Sedněte do barevného jeepney a poznávejte okolí, nebo se vydejte vstříc dálkám na bambusové loďce. Šnorchlujte s králi tamních vod – obřími žraloky velrybími a potápějte se jejich korálovým královstvím. Zdolejte úchvatný vulkán Mayon (2 462 m. n. m.), pokud teda zrovna nesoptí, navštivte burácející vodopády Tumalog Falls a dechberoucí rýžové terasy Banaue nebo se položte se slaďoučkým kokosem na bílé písky El Nida.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Filipíny

Cesty na Filipíny jsou již zcela bez omezení – nepotřebujete se prokazovat očkováním a ani mít negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus na Filipínách“.

Náhled letenky z Vídně do Manily v business třídě za 38 681 Kč
Exotické Filipíny z Vídně v business třídě


Bude se hodit

Letiště Džidda (JED)

Letiště Vídeň (VIE)

Saudia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)