Z Mnichova na Mauricius v business třídě
28.11.2023

Z Mnichova na Mauricius v business třídě

33 767

O této nabídce

Sníte o bělostných plážích ostrova Mauricius? Vydejte se na dovolenou snů stylově! Aerolinka Saudia nabízí zpáteční letenky z Mnichova na Mauricius v business třídě za 33 767 Kč. Termíny pořídíte od ledna do března příštího roku, například od 13. do 20. února. Po cestě vás čeká jeden přestup v saúdskoarabské Džiddě (JED). 

V ceně letenky v business třídě máte přepravu 2 kusů odbavených zavazadel (do 23 kg za kus), dále pak kabinové zavazadlo a osobní věc. Během letů také dostanete vynikající občerstvení a nápoje (vyjma alkoholu). Více informací o výhodách business třídy najdete na stránkách dopravce.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov.

Z Mauriciu se vám nebude chtít domů

Mauricius je kaňkou písku v tyrkysových vodách Indického oceánu, kouskem ráje uprostřed ničeho. Pod žárem tropů a vůní exotických květin bují deštné pralesy a táhnou se bělavé pláže, písečné duny sedmi barev v oblasti Chamarel svým vzezřením každého učarují. Zemědělská půda se zelená rostlinami cukrové třtiny a čajovými plantážemi, v přístavech a vesnicích prodejci nabízejí šťavnaté ovoce a čerstvě ulovené ryby. Do jižního pobřeží ostrova se opírá silnější vítr, vzniká tu tak mekka windsurfingu, kitesurfingu a dalších vodních sportů. Tak zapomeňte na okolní svět a ponořte se do afrického ráje!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Pokud plánujete prozkoumávat krásy Mauriciu po vlastní ose, bude se vám hodit půjčené auto. Perfektní káru najdete v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 828 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta na Mauricius

Před odletem vyplňte vstupní formulář, očkování ani test již nejsou třeba. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus na Mauriciu“.

Náhled letenky z Mnichova na Mauricius v business třídě za 33 767 Kč
Z Mnichova na Mauricius v business třídě


Bude se hodit

Letiště Džidda (JED)

Letiště Mauricius (MRU)

Letiště Mnichov (MUC)

Saudia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)