Exotická Kuba v hlavní sezóně
7.10.2022

Exotická Kuba v hlavní sezóně

12 548

O této nabídce

Co si takhle zaletět uprostřed zimy někam do exotiky? Air Canada má teď v nabídce akční letenky na Kubu z Prahy a z Vídně na spoustu zimních termínů od ledna až do března příštího roku a ceny začínají již na 12 548 Kč za zpáteční letenku! Cílovou destinací je kubánské Varadero – karibský ráj s bělostnými plážemi a množstvím barů, restaurací i golfových klubů. Zimní období je navíc na Kubě hlavní turistickou sezónou, a to pro své příjemné hřejivé teploty okolo 26 °C a minimum deště.

V ceně letenky je u vybraných tarifů již zahrnuta přeprava odbaveného zavazadla s limitem 23 kg, levnější tarify pak obsahují pouze přepravu 2 ks kabinových zavazadel, jednoho o rozměrech max. 55 × 40 × 25 cm a druhého max. 43 × 33 × 16 cm, bez hmotnostního limitu. Více informací o zavazadlech naleznete zde.

Exotická dovolená na Kubě

Kubánské Varadero je karibským rájem. Kilometry a kilometry bělostných pláží tu lemují pobřeží, z jedné strany omývané tyrkysovými vodami moře, z druhé stíněné listy vysokých palem. Tak zapomeňte na starosti i na celý svět, poddejte se paprskům slunce, zaslouženému odpočinku a  osvěžující chuti mojita nebo omamnosti cuba libre.  Ovšem tu pravou Kubu, plnou bohaté i smutné historie, jedinečné atmosféry, ale i zašlé slávy a bídy, tu nehledejte. Varadero je spíš až kýčovitou dovolenkovou destinací s luxusními resorty, golfovými trávníky a delfíny skákajícími nad třpytivou hladinu při západu slunce.

Podmínky pro cestování

Cestování na Kubu

Pro vstup na území Kuby není nutné disponovat očkovacím certifikátem ani negativním výsledkem testu na COVID-19. Je nutné pouze vyplnit elektronický formulář. Nezapomeňte také na vízovou povinnost. Více informací a užitečné odkazy naleznete na naší stránce Koronavirus na Kubě.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Akční letenky na Kubu

…a mnoho dalších termínů

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled akční letenky na Kubu z Prahy

Exotická Kuba v hlavní sezóně

Náhled akční letenky na Kubu z Vídně

Exotická Kuba v hlavní sezóně

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

Air Canada

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)