Exotická Havaj: z Mnichova do Honolulu po téměř celý rok
8.9.2023

Exotická Havaj: z Mnichova do Honolulu po téměř celý rok

18 995

O této nabídce

Havajské ostrovy jsou odlehlé a nádherné a zažijete zde tu pravou dovolenou snů. Tu si naplánujte díky letenkám nabízené aerolinkou United Airlines. Z Mnichova do Honolulu, které leží na ostrově Oahu, ulovíte zpáteční letenky s jedním přestupem za 18 995 Kč. Termíny jsou dostupné po téměř celý rok, tedy od září 2023 až do dubna 2024. Nezapomenutelná dovolená v ráji na vás čeká například v termínu od 22. září do 11. října. Po cestě na Havaj vás čeká přestup v kalifornském San Franciscu (SFO) a po cestě zpět budete přestupovat v Houstonu (IAH).

Na palubu United Airlines si zdarma vezmete příruční zavazadlo o rozměrech 56 × 35 × 22 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Odbavené zavazadlo do 23 kg si přikoupíte za 65 € v jednom směru. Během letů se bude podávat občerstvení a nápoje.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov.

Dovolená snů na Havaji

Kauai, Oahu, Molokai, Lanai, Maui… tolik různých názvů má ráj na zemi. A tolik různých tváří! Průzračné vody Pacifiku se v zátokách líně povalují a zalévají nekončící písečné pláže, když jinde se příboj silně opírá do strmého pobřeží. Nezkrotné vulkány ve vnitrozemí se střídají se zelení deštných lesů, obří motýli je zdobí jak květinové věnce. Havaj je mekkou surfařů, snem potápěčů a rájem dobrodruhů. Život zde plyne pomalu, poklidně, vždy s úsměvem na tváři. Není důvodu ke smutku, vždyť východy i západy slunce, spolu s narůžovělou oblohou pomalu odhalující zářivá souhvězdí, tu jsou z nějakého důvodu krásnější než kdekoliv jinde na celé planetě.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Pro prozkoumání Havaje se vám bude hodit půjčené auto. To si snadno zarezervujete předem přes naši autopůjčovnu. Půjčovné menšího, ale dostačujícího auta vás vyjde od 805 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Pro vstup na území USA si opět vystačíte pouze s elektronickou registrací ESTA. Podmínka očkování nebo negativního testu je již zrušená. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Mnichova do Honolulu za 18 995 Kč
Exotická Havaj: z Mnichova do Honolulu po téměř celý rok


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště San Francisco (SFO)

United Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)