Etiopie: Addis Abeba z Berlína a Mnichova s odbaveným báglem
27.11.2023

Etiopie: Addis Abeba z Berlína a Mnichova s odbaveným báglem

10 989

O této nabídce

Prozkoumat černý kontinent rozhodně stojí za to – a co třeba taková Etiopie. Letenky do hlavního města Addis Abeba pořídíte z Berlína za 10 989 Kč a z Mnichova za 11 389 Kč. Poletíte s aerolinkou EgyptAir, kdy vás čeká jeden přestup v egyptské Káhiře (CAI). Termínů je k mání více než dost od letošního prosince do června příštího roku (s výjimkou dubna). Příjemným benefitem je i odbavené zavazadlo v ceně tarifu. Zažijte dobrodružství v Etiopii například v termínu od 19. února do 1. března. 

V ceně letenky máte odbavené zavazadlo do 23 kg, dále pak kabinové zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 23 cm a osobní věc. Během letů bude podáváno občerstvení i nápoje.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov / průvodce parkováním na letišti Berlín.

Objevte africkou Etiopii

Etiopie že je zemí chudoby a hladomoru? Ano, je, ale také zemí vznešených hor a zeleným kobercem potažené zvlněné krajiny, je zemí třpytivých solných plání zdobených karavanami velbloudů. Tak se na ní koukejme těmahle očima, krásná Etiopie si to zaslouží. Pramení v ní sám Modrý Nil, kopíruje kopce a vytváří malebná údolí, v oblasti Tis Abay, amharsky velký kouř, jeho voda padá z hrany vysokánského skaliska, vytvářejíc majestátní vodopád a zahalující mlhovinu. Etiopie má také bohatou historii a kulturu, její lidé jsou jedním z nejstarších národů světa. Tancujte si s nimi a poznejte jedinečné tradice, tak odlišné, než kdekoliv jinde v Africe. Dejte Etiopii šanci.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Etiopie

Před odletem si nezapomeňte požádat o vízum. Pro vstup na území Etiopie nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Etiopii“.

Náhled letenky z Berlína do Addis Abeby za 10 989 Kč
Etiopie: Addis Abeba z Berlína a Mnichova s odbaveným báglem


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Káhira (CAI)

Letiště Mnichov (MUC)

EgyptAir

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)