Emiráty: z Vídně do Abú Dhabí za parádní cenu
7.10.2022

Emiráty: z Vídně do Abú Dhabí za parádní cenu

1 520

O této nabídce

S naprosto bezkonkurenční nabídkou se dnes vytasila letecká společnost Wizz Air. V jejím rezervačním systému ulovíte extrémně levné letenky do Spojených arabských emirátů. Zpáteční letenky z Vídně do Abú Dhabí pořídíte za 1 520 Kč (za předpokladu dispozici členstvím ve WDC) nebo za 1 938 Kč (pokud členství nemáte). Za tyto skvělé ceny je dostupné mimořádně velké množství termínů napříč listopadem a prvním polovinou prosince. Do Perského zálivu se můžete vypravit dokonce i jen na prodloužené víkendy od čtvrtka do neděle nebo od soboty do úterý. Velmi lákavě vypadá také možnost využít k výletu státní svátek (17. listopad) a ušetřit den dovolené navíc.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Abú Dhabí

Pro cestu do Spojených arabských emirátů si vystačíte s očkovacím certifikátem (viz Evropský COVID pas). Alternativně lze stále k cestě do Perského zálivu využít negativní PCR test. Všechny užitečné informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Spojených arabských emirátech“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Abú Dhabí za 1 520 Kč

Emiráty: z Vídně do Abú Dhabí za parádní cenu


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)