Dubnové letenky z Prahy na Mallorcu
22.2.2022

Dubnové letenky z Prahy na Mallorcu

1 446

O této nabídce

S příchodem letního letového řádu v závěru března obnoví Ryanair také několik spojení z Prahy. Jedním takovým se stane i linka z Prahy na Mallorcu. Na tento středomořský ostrov bude irský dopravce létat 2× týdně a uvidíme, kam až se podaří letos stlačit ceny. Rotace ve stejných dnech (úterý a sobota) totiž cestovatelům nabídnou také Eurowings alias „nový hráč na této trase“. Co se týče konkurence ze strany třetí aerolinky operující tuto trasu, tuzemských Smartwings, tam se nejspíše zapojení do cenového souboje bohužel nedočkáme. Každopádně nejlevnější letenky z Prahy na Mallorcu během měsíce dubna ulovíte v rezervačním systému Ryanair za 1 446 Kč (termín od 19. do 26. dubna). Další termínové kombinace po čas čtvrtého kalendářního měsíce jsou dostupné za ceny pohybující se mezi 15 a 20 stokorunami.

Podmínky pro cestování

Cesta na Mallorcu

Před cestou do Španělska z rizikových zemí (vč. ČR) je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Návrat domů

Podmínky návratu do České republiky se nově řídí těmito pravidly.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem v poznávání krás Mallorcy bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Ceny pronájmu jsou ovšem během dubna nezvykle vysoké ( s tím je třeba počítat ještě před zakoupením samotných letenek). Počítejte s částkou kolem 1 500 Kč / den.

Náhled letenky z Prahy na Mallorcu za 1 446 Kč

Dubnové letenky z Prahy na Mallorcu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)