Dubnové letenky z Berlína na Sardinii
29.1.2024

Dubnové letenky z Berlína na Sardinii

od 1 445

O této nabídce

Naplánujte si výlet na Sardinii a prozkoumejte krásy tohoto italského ostrova. Aerolinka easyJet nabízí zpáteční letenky z Berlína na Sardinii. Na spoustu termínů během dubna je pořídíte od 1 445 Kč. Za tuto cenu je k mání například termín od 11. do 16. dubna. Cílovým leteckým přístavem pro vás bude Olbia (OLB) ležící na severovýchodním pobřeží.

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech 45 × 36 × 20 cm. Pokud potřebujete větší kabinové zavazadlo, přikoupíte si jej za 934 Kč za směr. Odbavené zavazadlo do 15 kg vás vyjde na 866 Kč v jednom směru.

  TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Berlín.

  Za poznáváním Sardinie

  Skaliska, jak kdyby rozervaná, prudce klesající do třpytivých vod, střídaná jemným pískem sluncem políbených pláží a barevnými fasádami malebných vesniček. Smaragdové pobřeží je vyhlášené svým naprosto průzračným mořem tyrkysového odstínu, pláž Spiaggia Rosa na sousedícím ostrůvku Budelli je zase pastelově růžová. Vnitrozemí se vlní pod vahou panenské přírody a tisíciletých památek. Navíc láska prochází žaludkem a Sardínii pro její pochoutky prostě nelze nemilovat. Z mléka na zelených kopcích se pasoucích ovcí se tam vyrábí lahodný sýr pecorino, pečené selátko su porceddu je tak šťavnaté že jen při tom pomyšlení se sbíhají sliny a do místních sladkostí se přidávají voňavé mandle.

  Ubytování

  Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

  Autopůjčovna

  Půjčte si auto a prozkoumejte vše, co Sardinie nabízí. Perfektní káru najdete v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 382 Kč na den.

  Podmínky pro cestování

  Cesta do Itálie

  Na Sardinii se podíváte bez dokládání očkování nebo negativního testu. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

  Náhled letenky z Berlína na Sardinii za 1 445 Kč
  Dubnové letenky z Berlína na Sardinii

  Bude se hodit

  Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

  Letiště Olbia (OLB)

  easyJet

  Subscribe
  Upozornit na
  guest
  0 Komentáře
  Zpětné vazby
  Ukázat všechny komentáře
  Už ti letenky nikdo nevyfoukne
  Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
  Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)