Do Vietnamu: Ho Či Minovo Město z Prahy s Turkish Airlines
17.5.2024

Do Vietnamu: Ho Či Minovo Město z Prahy s Turkish Airlines

15 652

O této nabídce

Jihovýchodní Asie tě nezklame, ať už se vydáš kamkoliv. A s lákavou nabídkou akčních letenek do Vietnamu nyní přichází aerolinka Turkish Airlines. Ho Či Minovo Město navštívíš z odletem z Prahy za pěknou cenovku 15 562 Kč. A co víc, s sebou si vezmeš bagáž k odbavení v celkové váze do 46 kg. Termíny pro dostupné v květnu a červnu, tak prozkoumej jižní Vietnam například v termínu od 29. května do 11. června. Po cestě tě čeká vždy jeden přestup v tureckém Istanbulu (IST).

Jak jsme již zmínili, s sebou si smíš vzít odbavené zavazadlo o celkové hmotnosti do 46 kg. Na palubu si pak vezmeš klasické kabinové zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 23 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedačku před tebou. Během letů se můžeš těšit také na teplé občerstvení a nápoje zdarma.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Pestrý jižní Vietnam

Vydáváš se ochutnat Jižní Vietnam? Připrav se na mimořádné delikatesy, nejen na talíři. V sedle plechových koní si vychutnej 160 km úchvatné přírody a zážitků po Hai Van Pass kolem Sloního vodopádu, slavného 21 km dlouhého Průsmyku mořských proudů Hai Van, nádherné pláže v Da Nang a na Mramorové hoře navštiv jeskyň se soškami Buddhy. Nebo raději slaníš vodopády, skočíš šipku do jezer a odřeš si zadek v přírodních tobogánech v Dalatu, potopíš se za super ceny v Nha Trang a „zastanuješ“ na pláži v Mui Ne? Ideální bude vietnamské tapas – od každého, co jih této země nabízí, si ukousni pořádný kus!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Vietnamu

Před cestou si nezapomeň vyřídit e-vízum, a učiníš tak na této stránce. Další informace najdeš v našem průvodci.

Náhled letenky z Prahy do Ho Či Minova Města za 15 652 Kč
Do Vietnamu: Ho Či Minovo Město z Prahy s Turkish Airlines

Bude se hodit

Letiště Ho Či Minovo Město (SGN)

Letiště Istanbul (IST)

Letiště Praha (PRG)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)