Do Thajska v business class: akční letenky z Milána do Bangkoku
11.8.2023

Do Thajska v business class: akční letenky z Milána do Bangkoku

26 316

O této nabídce

S parádní promo akcí, v jejímž rámci můžete ulovit akční letenky v prémiové cestovní třídě, přichází aerolinka Oman Air. V její nabídce aktuálně pořídíte zpáteční letenky z italského Milána (MXP) do Thajska, s cílem v hlavním městě Bangkoku (BKK), v business class za skvělou cenu 26 316 Kč! Standardně se cena podobných letenek pohybuje nad hranicí 50 tisíc Kč

Routing v obou směrech zahrnuje jeden přestup v ománském Maskatu (MCT). Při výběru nejlevnější letenek vás vždy čeká minimálně jeden delší layover (15 hodin přes den, bez nutnosti nocovat), který ale snadno proměníte v bonus a podíváte se do ulic hlavního města sultanátu.

Vybírat můžete z velkého množství termínů od října letošního roku až do dubna toho nadcházejícího – vč. velikonočních svátků 2024. Co všechno na vás v případě koupě letenek čeká (štědrá zavazadlová politika, možnost nechat se hýčkat v letištních salóncích i přímé na palubě letadla atd.) shrnujeme v následujícím odstavci.

Co vám letenky v „business class“ nabídnou?

  • velmi štědrý zavazadlový limit = odbavená zavazadla max. 50 kg
  • plně polohovatelné sedačky
  • lety moderními Boeingy 787-9 Dreamliner
  • prvotřídní catering během letu
  • možnost navštívit letištní salonky v Miláně, Maskatu i Bangkoku – na MCT a BKK má Oman Air dokonce vlastní lounge
  • prioritní odbavení + nástup / výstup z letadla

Podívejte se, na co se můžete na palubě Oman Air těšit, v této YouTube recenzi.

Jak na přískoky

Jak do Milána?

Přímé letecké spojení z Prahy (PRG) do Milána na letiště Malpensa (MXP) pravidelně zajišťují letecké společnosti easyJet a Wizz Air. Zejména v četných akcích maďarského dopravce není problém ulovit jednosměrnou letenku na této trase doslova za pár stovek!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Thajska

Cestování do Thajska je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Thajsku“.

Náhled letenky z Milána do Bangkoku za 26 316 Kč

Do Thajska v business class: akční letenky z Milána do Bangkoku


Bude se hodit

Letiště Bangkok – Suvarnabhumi (BKK)

Letiště Maskat (MCT)

Letiště Milán Malpensa (MXP)

Oman Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)