Do Tanzanie na safari: Kilimandžáro z Vídně
30.3.2022

Do Tanzanie na safari: Kilimandžáro z Vídně

9 870

O této nabídce

Další ze zemí, která v posledních týdnech uvolnila vstupní opatření, je východoafrická Tanzanie! Očkovaní cestovatelé již nově nemusí před cestou do Tanzanie předkládat negativní PCR test. Zmírněných podmínek vstupu můžete využít a vyrazit na sever země do vyhlášených národních parků (Lake Manyara, Ngorongoro Crater, Serengeti, Tarangire atd.). Zpáteční letenky z Vídně na letiště Kilimandžáro aka vstupní bránu do zmiňovaných národních parků ulovíte za 9 870 Kč! Nejlevnější nabídka letenek na vás čeká v rezervačním systému aerolinky KLM. Bohatší nabídku termínů a štědřejší zavazadlovou politiku (dokonce 2 ks odbavených zavazadel), ale nabídnou Ethiopian Airlines (zpáteční letenka za 11 tisíc Kč).

Jarní měsíce obecně patří ve východní Africe k mimosezonnímu období, kvůli výrazně vyšší četnosti srážek. Raději se proto vyvarujte cest v dubnu a upřednostněte výlet v druhé polovině května nebo během června, když již pomalu začíná naopak nejvhodnější sezona pro sledování migrace divokých zvířat.

Podmínky pro cestování

Cesta do Tanzanie

Před cestou do Tanzanie je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování(viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář a cestovní vízum.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Tanzanii“.

Návraty domů

Od 18. března 2022 začala platit nová pravidla návratu do České republiky.

  • Návraty ze zemí EU+ : bez „COVID byrokracie“
  • Návraty z ostatních zemí:
    • cestovatelé s očkovacím certifikátem či dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář;
    • ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test před cestou & příjezdový formulář + podstoupit kontrolní test po návratu.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na safari do Tanzanie

Za krásami černého kontinentu, za nespoutanou přírodou, za vysokými fíkovníky, vznešenými žirafami, za vší tou dechberoucí nádherou. Objevte Tanzánii a nasbírejte všechny z velké pětky – slona, nosorožce, buvola, lva a levharta skvrnitého, kochejte se jejich střety i symbiózou. Národním parkem Serengeti každoročně táhne nekončící stádo pakoňů, vířící zeminu dusotem kopyt. Jezero Manyara je napajedlem tvorstva ze širého okolí, národní park Ngorongoro sdružuje zvířata v obřím kráteru vyhaslého vulkánu. V oblasti Tarangire rostou bájné baobaby a deštnými lesy v Gombe se ozývá volání šimpanzů. Tohle je Afrika.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Kilimandžára za 9 870 Kč

Do Tanzanie na safari: Kilimandžáro z Vídně


Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Vídeň (VIE)

Ethiopian Airlines

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)