Do Rumunska během léta: Bukurešť z Prahy
9.6.2023

Do Rumunska během léta: Bukurešť z Prahy

od 700 Kč

O této nabídce

Ještě nevíte, kam si zaletět během léta? Zkuste Rumunsko, které vás rozhodně nezklame. Cílovou destinací pro vás bude hlavní město Bukurešť, kam se vydáte z Prahy na křídlech aerolinky Wizz Air. Cena letenek od června do září (tedy i během hlavních prázdnin) začíná na 700 Kč. Za tuto cenu je k mání například odlet 21. a návrat 28. srpna. V Rumunsku můžete strávit jen pár dní či týden, během kterého nezapomeňte navštívit i dechberoucí rumunskou přírodu.

V ceně letenky u Wizz Airu máte příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší příruční zavazadlo (55 × 40 × 23 cm) vás vyjde od 975 Kč v jednom směru v rámci služby Wizz Priority. Za odbavené zavazadlo do 10 kg si připravte od 970 Kč za jeden směr.

Jak už tomu u Wizz Airu bývá, na nejlevnější letenky dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu přes stránky dopravce. Ostatní si budou muset za letenky pár stovek připlatit. Pokud cestujete alespoň ve dvou nebo plánujete-li létat s Wizz Airem častěji, doporučujeme zakoupení tohoto členství.

Objevte nádherné Rumunsko

Rumunsko je zemí tajemnou, protože má Transylvánii, hrad Bran a hraběte Drákulu, jehož „kolegy“ tady prý lze potkat dodnes. Zemí s překrásnou přírodou a třinácti národními parky, z nich jsou tři – Delta Dunaje, Rodna a Retezat na seznamu Unesco. Zemí dobrodružnou, protože má Karpaty s nekonečnými pláněmi, stády ovcí a koz a 2544 metrů vysokou horu Moldoveanu. Je zemí povznášející, protože má „Cestu světa“ – jednu z nejkrásnějších silničních cest planety. Zemí nám velmi blízkou, protože ve vesnicích Rovensko, Šumice, Svatá Helena se hravě domluvíte česky. Je zemí, která z vás, jako za starých časů, vysaje všechny pochybnosti o tom, že ji není nutné navštívit.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha. 

Podmínky pro cestování

Cesty do Rumunska

Pro cesty do Rumunska se již nemusíte prokazovat negativním testem, očkováním ani formulářem. Více aktuálních informací a opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Rumunsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Vynechat přírodní krásy, které Rumunsko nabízí, by byla škoda. Nejpohodlněji se po Rumunsku budete pohybovat díky půjčenému autu, které si hravě rezervujete přes naši autopůjčovnu. Půjčení menšího auta vás na týden v srpnu vyjde od 3 750 Kč.

Náhled letenky z Prahy do Bukurešti za 700 Kč
Do Rumunska během léta: Bukurešť z Prahy

Bude se hodit

Letiště Bukurešť (OTP)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)