Do New Yorku z Mnichova přímým letem
24.8.2023

Do New Yorku z Mnichova přímým letem

9 849

O této nabídce

New York si zamilujete, a to zejména během podzimu, kdy se stromy v Central Parku zbarví do všech odstínů červené a žluté, a město se pomalu připravuje na Vánoce. Zažijte tuto nezapomenutelnou atmosféru díky aerolince United Airlines, díky které si zaletíte do New Yorku z Mnichova přímým letem. Letenky u nás ulovíte za 9 849 Kč od října až do března příštího roku, z termínů si tedy opravdu vybere každý. Vydejte se na předvánoční nákupy například v termínu od 12. do 19. listopadu, kdy i využijete státní svátek. Cílovým letištěm pro vás bude letiště Newark (EWR).

Na palubu si zdarma vezmete příruční zavazadlo o rozměrech 56 × 35 × 22 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Odbavené zavazadlo do 23 kg si přikoupíte za 65 € / směr. Během letu bude podáváno jídlo a nápoje.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov.

New York nikdy nezklame

Splnit si svůj americký sen? Kde jinde než v New Yorku! Snad nejslavnějším městě na světě. Hlava se vám zatočí z džungle mrakodrapů drápajících se do mraků, srdce rozbuší s rozsvěcujícími se neony různých barev, a rázem jste připoutáni navždy. Projděte se po majestátním Brooklynském mostě, zajděte shopovat na pátou avenue, stůjte v úžasu před hrdou tváří Svobody. Pohlédněte na prosklené panorama ze světoznámé Empire State Building, nebo raději koukněte i na ní, a to z výšky 381 metrů úchvatné One World Observatory. Nasajte ten opravdový newyorský vibe při jízdě metrem, dostane vás rychle kamkoliv. Možnosti jsou nekonečné!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Pro vstup do USA si vystačíte s elektronickou registrací ESTA. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Mnichova do New Yorku za 9 849 Kč
Do New Yorku z Mnichova přímým letem

Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště New York – Newark (EWR)

United Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)