Do Londýna na prodloužené víkendy z Prahy
18.10.2023

Do Londýna na prodloužené víkendy z Prahy

760

O této nabídce

Chcete vidět slavný Big Ben, navštívit Buckinghamský palác a ochutnat skvělé fish&chips? Tak zbystřete, neboť aerolinka Wizz Air nabízí zpáteční letenky do Londýna z Prahy. Za cenovku 760 Kč pořídíte dostatek termínů na listopad a leden na prodloužené víkendy, další termíny jsou k mání za malý příplatek. Navštivte britskou metropoli například v termínu od 17. do 21. listopadu. Cílovým letištěm pro vás bude Londýn Luton (LTN). Opět platí, že na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete alespoň ve dvou, doporučujeme zakoupení členství.

Nejlevnější tarif umožňuje přepravu příručního zavazadla o maximálních rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si dokoupíte v rámci služby Priority od 1 170 Kč za směr. Nároční cestovatelé si přikoupí odbavené zavazadlo do 10 kg od 1 400 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Na prodloužené víkendy do Londýna

Londýn můžete poznávat celý život, a stejně pokaždé objevíte něco nového. Jakoby tahle kosmopolitní metropole obsahovala snad celý svět. Na rušných ulicích slyšíte zpěvný britský přízvuk, přitom cítíte vůni indického jídla a vidíte ženy v hidžábech. Zaleť si nasát tuhle jedinečnou atmosféru! Omrkněte ikonický Big Ben, Westminster a Buckinghamský palác. Vyrazte na nákupní horečku na populární Oxford Street nebo do punkové čtvrti Camden Town, navštivte jedno z rozsáhlých muzeí a galerií a nakoukněte do Warner Bros. studia, kde se natáčel Harry Potter. No a pokud tohle celé chcete vidět z ptačí perspektivy, neváhejte a nasedněte na London Eye a nechte se unášet pohádkovým výhledem!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Velké Británie

Do Velké Británie se podíváte zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus ve Velké Británii“.

Náhled letenky z Prahy do Londýna za 760 Kč
Do Londýna na prodloužené víkendy z Prahy


Bude se hodit

Letiště Londýn Luton (LTN)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)