Do kouzelných Benátek z Prahy
2.2.2024

Do kouzelných Benátek z Prahy

od 610

O této nabídce

Italská města provoněná kávou jsou prostě klasika, která nikdy nezklame. Náš dnešní tip zamíří do dechberoucích Benátek, kam si zaletíte z Prahy. Tradičně na této lince ulovíte nejlevnější letenky díky aerolince Wizz Air, která je nyní nabízí od 610 Kč. Za tuto skvělou cenu pořídíte například prodloužený víkend od 2. do 6. března. Další termíny jsou dostupné od února do dubna letošního roku.

Na nejnižší ceny dosáhnou členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Ostatní si budou muset o pár kaček připlatit. Pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí při první zpáteční letence.

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm, které vám v Benátkách bude stačit. Pokud přeji jen potřebujete větší příručák, zakoupíte ho od 955 Kč v rámci služby Priority. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 700 Kč za let.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ikonické gondoly a mnohem více

Siluety gondol a kamenných oblouků mostu Ponte di Rialto se noří z ranní mlhy stoupající z klidné hladiny kanálu. Mohutné kupole zdobí nebe nad náměstím svatého Marka. Že to zní jako sen, jako pohádka? Benátky jsou mnohými nazývány nejromantičtějším městem světa, i taková Paříž by se mohla jít zahrabat. Prozkoumávejte ale město brzy po ránu nebo naopak těsně než se slunce začne nořit za obzor, ať se vyhnete davům všech těch, kteří Benátky tak milují. Sedněte na vaporetto a nechte se dovézt i na okolní ostrůvky, zkuste třeba okouzlující a pestrobarevné Burano.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Do Itálie se podíváte zcela bez omezení, nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Náhled letenky z Prahy do Benátek za 610 Kč

Do kouzelných Benátek z Prahy


Bude se hodit

Letiště Benátky Marco Polo (VCE)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)