Do Jižní Koreje z Vídně a návratem do Mnichova s odbaveným zavazadlem
12.9.2023

Do Jižní Koreje z Vídně a návratem do Mnichova s odbaveným zavazadlem

9 885

O této nabídce

S open-jaw letenkami za parádní cenu do východní Asie přichází aerolinka Saudia. Ta nabízí zpáteční letenky do Jižní Koreje z Vídně a návratem do Mnichova za 9 885 Kč! Dovolenou v Koreji si naplánujte s předstihem, neboť letenky za tuto cenu jsou dostupné od dubna do června příštího roku. Prozkoumejte tuto bezpochyby zajímavou destinaci například v termínu od 30. dubna do 13. května, kdy ušetříte dva dny dovolené díky státním svátkům. Po cestě vás čeká jeden přestup v saúdskoarabské Džiddě (JED) a cílovou destinací bude hlavní město Soul (ICN).

V ceně základního tarifu u Saudie máte rovnou odbavené zavazadlo do 23 kg. Na palubu si vezmete zdarma kabinové zavazadlo s rozměry 56 × 45 × 25 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Během letů bude podáváno teplé občerstvení a nápoje, vyjma alkoholu.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň / průvodce parkováním na letišti Mnichov.

Jižní Korea – země, na kterou budete rádi vzpomínat

Hledáte unikátní destinaci? Hledáte místo, kterému podobné jinde na světě nenajdete? Navštivte Jižní Koreu. Je supermoderní zemí s velice odlišnými zvyky, koktejlem skleněných mrakodrapů a tradičních buddhistických chrámů mezi nimi. Zůstaňte alespoň na okamžik v Soulu, pod závojem futurismu. Zajeďte se podívat na velkolepý palácový komplex Gyeongbokgung, náleží mu půvabné zahrady a jeho krása vás ohromí. Vyzkoušejte si na několik dní a nocí populární templestay, kdy budete bydlet spolu s mnichy na prostých rohožích v buddhistickém chrámu a meditovat již od svítání. Nezapomeňte ani na nádhernou korejskou přírodu! Zvlášť v jarních měsících, kdy bělostný sníh roztává, je okouzlující. Růžové kvítky třešní promění tuto asijskou zem v říši divů.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Jižní Koreje

Pro cesty do Jižní Koreje potřebujete pouze elektronickou registraci, kterou si zařídíte online. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Jižní Koreji“.

Náhled letenky do Jižní Koreje z Vídně a návratem do Mnichova za 9 885 Kč
Do Jižní Koreje z Vídně a návratem do Mnichova s odbaveným zavazadlem


Bude se hodit

Letiště Džidda (JED)

Letiště Soul Inčchon (ICN)

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Vídeň (VIE)

Saudia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)