Do finského Laponska: z Prahy do Kuusama
18.12.2023

Do finského Laponska: z Prahy do Kuusama

3 473

O této nabídce

V našem magazínu Záletník 105 jsme vás informovali mj. o nové lince z Curychu (ZRH) do severofinského města Kuusamo (KAO). Aktuálně z ní mohou profitovat také čeští cestovatelé, neboť v nabídce švýcarských aerolinek Swiss International Air Lines a Edelweiss ulovíte zpáteční letenky z Prahy (PRG) právě do Kuusama za parádní cenu 3 473 Kč! Základní tarif „Economy Light“ obsahuje pouze přepravu příručních zavazadel. Pokud byste preferovali letět s odbaveným zavazadlem, letenky si snadno zakoupíte ve vyšším tarifu „Economy Classic“ s cca dvoutisícovým příplatkem, což je ale stále skvělá cena. V obou směrech vás čeká jeden klidný přestup právě v Curychu. Termíny jsou dostupné během zimní sezony, tj. v únoru a březnu (létá se 1× týdně – každý pátek).

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Na severu Finska se vám rozhodně bude hodit vlastní auto. Jen díky němu prozkoumáte provincie Severní Pohjanmaa a Laponsko naplno! Nenechte nic náhodě a zarezervujte si svůj auťák v návaznosti na nákup letenek v naší autopůjčovně. Týdenní pronájem automobilu vyjde na cca 10 tisíc Kč.

Podmínky pro cestování

Cestování do Finska

Cestování do Finska je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Finsko“.

Náhled letenky z Prahy do Kuusama za 3 473 Kč

Do finského Laponska: z Prahy do Kuusama


Bude se hodit

Letiště Curych (ZRH)

Letiště Praha (PRG)

Swiss International Air Lines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)