Do Benátek z Prahy i během karnevalu
8.12.2023

Do Benátek z Prahy i během karnevalu

od 570

O této nabídce

Nechte na sebe dýchnout kouzlo zimních Benátek, třeba během proslulého karnevalu. Aerolinka Wizz Air nabízí zpáteční letenky do Benátek z Prahy, které pořídíte od 570 Kč. Na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí při první zpáteční letence. Nejlevněji pořídíte například termín od 31. ledna do 2. února, další termíny za super cenu pořídíte od ledna do března příštího roku.

V ceně letenky máte zdarma přepravu příručního zavazadla o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 875 Kč za jeden směr. Odbavené zavazadlo do 10 kg si přikoupíte od 670 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Kouzlo zimních Benátek

Siluety gondol a kamenných oblouků mostu Ponte di Rialto se noří z ranní mlhy stoupající z klidné hladiny kanálu. Mohutné kupole zdobí nebe nad náměstím svatého Marka. Že to zní jako sen, jako pohádka? Benátky jsou mnohými nazývány nejromantičtějším městem světa, i taková Paříž by se mohla jít zahrabat. Prozkoumávejte ale město brzy po ránu nebo naopak těsně než se slunce začne nořit za obzor, ať se vyhnete davům všech těch, kteří Benátky tak milují. Sedněte na vaporetto a nechte se dovézt i na okolní ostrůvky, zkuste třeba okouzlující a pestrobarevné Burano.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Pokud neplánujete zůstávat celou dobu v Benátkách, půjčte si auto a vyrazte například na lyžovačku do nedalekých Alp. Ideální káru najdete v naší autopůjčovně, kde vás půjčovné vyjde od 415 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cesty do Itálie jsou zcela bez omezení, nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Náhled letenky z Prahy do Benátek za 570 Kč
Do Benátek z Prahy i během karnevalu


Bude se hodit

Letiště Benátky Marco Polo (VCE)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)