Do Barcelony z Vídně – levné letenky i na prodloužené víkendy
29.11.2023

Do Barcelony z Vídně – levné letenky i na prodloužené víkendy

od 606

O této nabídce

Tapas, sangria, Gaudí či fotbal? V hlavním městě Katalánska si na své přijde každý. Udělejte si radost výletem do nádherné Barcelony, kam si zaletíte z Vídně na palubě aerolinky Wizz Air. Zpáteční letenky si zakoupíte od 606 Kč, a to na termíny od ledna do března příštího roku – k mání jsou i prodloužené víkendy. Na nejnižší ceny dosáhnou členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce, ostatní si nepatrně připlatí. Pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí již při první zpáteční letence. Nejlevnější termín připadá na odlet 15. ledna a návrat 18. ledna.

V ceně letenky máte přepravu příručního zavazadla o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší příruční zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 1 210 Kč za jeden směr. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 825 Kč za směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Do Barcelony se vždy budete chtít vracet

Ať už vás okouzlí Gaudí v barcelonských ulicích anebo Picasso ve svém muzeu umění, rozhodně nepopřete, že tohle živé město má svůj osobitý šmrnc. La Rambla pulzuje hudbou pouličních muzikantů, trhem La Boqueria se line vůně sušené šunky a katalánského vína a na pobřežní promenádě je cítit slaný mořský vzduch. Vyjeďte lanovkou na Tibidabo, ať vidíte všechnu tu nádheru shora. Prožeňte se tam na jednom z kolotočů nebo šílené horské dráze a den příjemně zakončete třeba talířem arrós a skleničkou sangríi s chutí šťavnatých španělských pomerančů.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cesty do Španělska jsou zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled letenky z Vídně do Barcelony za 606 Kč
Do Barcelony z Vídně – levné letenky i na prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Barcelona El Prat (BCN)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)