Do Athén z Katovic během zimy
6.12.2023

Do Athén z Katovic během zimy

od 844

O této nabídce

Dnes potěšíme také cestovatele, kteří se chtějí podívat do hlavního města Řecka a mají dobře dostupné letiště v Katovicích. Aerolinka Wizz Air nabízí zpáteční letenky do Athén z Katovic na zimní termíny od 844 Kč. Na nejnižší ceny dosáhnou členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí již při první zpáteční letence. Nejlevněji pořídíte termín na prodloužený  víkend od 20. do 23. ledna, další termíny jsou dostupné v lednu, únoru a březnu. 

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Pokud potřebujete zavazadlo větší, přikoupíte si ho v rámci služby Priority od 975 Kč v jednom směru. Za jednosměrný příplatek ve výši od 693 Kč si přikoupíte i odbavené zavazadlo do 10 kg.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Katovice.

Athény plné nejen historie

Návštěva Athén? Skvělá volba! Ať se tu vydáte kamkoliv, pokaždé se vám do cesty připlete něco extra! Nejvýznamnější překážkou bezpochyby bude nejslavnější Akropole světa spolu s Parthenónem fascinující svou krásou ve dne i v noci, kdy celá září. Neobcházejte ani archeologické muzeum, které vás příjemně zchladí a nabídne úžasnou sbírku šperků, keramiky, bronzových výrobků a dalších, nad níž bdí sochy Poseidona, Athény či Afrodity. Narazíte na nejstarší středověké divadlo pojmenované podle Dionýse. Nevyhnete se tavernám s úžasnými řeckými dobrotami a bez obav můžete nastoupit do místního metra i tramvaje, které vás za euro odvezou z tepajícího města až na poklidnou pláž!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Okolí Athén má něco do sebe – půjčte si auto a navštivte třeba Delfy nebo Mykény. Perfektní káru najdete v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 231 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Cesty do Řecka jsou již zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Náhled letenky z Katovic do Athén za 844 Kč
Do Athén z Katovic během zimy


Bude se hodit

Letiště Athény (ATH)

Letiště Katovice (KTW)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)