Dechberoucí Jordánsko z Prahy
13.10.2022

Dechberoucí Jordánsko z Prahy

1 731

O této nabídce

Před několika dny jsme vám přinesli akci na levné letenky do Jordánska z Vídně, dnes pro vás máme letenky do Jordánska rovnou z Prahy. A to jen za 1 731 Kč! V nabídce je široká škála termínů od listopadu až do února příštího roku – co třeba 8. – 18. prosince? Toto období je v Jordánsku vedlejší turistickou sezónou, těšit se tak můžete na téměř liduprázdné památky a snížené ceny ubytování a služeb.

Do Jordánska poletíte na křídlech nízkonákladové aerolinky Ryanair, a to přímým letem. V ceně letenky je již zahrnuta přeprava malého příručního zavazadla o rozměrech do 40 × 25 × 20 cm a neomezené hmotnosti. Přeprava většího příručního zavazadla podléhá poplatku od 6 EUR a přeprava odbaveného zavazadla pak poplatku od 10 EUR, dle hmotnosti zavazadla a letu.

Podmínky pro cestování

Cestování do Jordánska

Cestování do Jordánska je opět „jako dřív“ – žádné testy, certifikáty ani formuláře. Jedinou podmínkou vstupu do země zůstává turistické vízum. Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce Koronavirus v Jordánsku.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Levné letenky do Jordánska z Prahy

…a mnoho dalších termínů

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Dechberoucí Jordánsko

Jordánsko a jeho tisíce krás jsou pouštní perlou na Blízkém východě. Nejvzácnější z jeho pokladů jsou skryté tam, kde se láme náhorní plošina a úchvatné skalní město Petra dává své pískovcové zdi na odiv světlu slunce. Do skal vytesané chrámy vás svou okázalostí dostanou na kolena. Okolní písek nese růžový, světle červený až cihlový odstín, Wadi Rum je podle mnohých nejkrásnější pouští světa. Jordánsko je také zemí, kde se psaly biblické příběhy, kterou svou návštěvou poctil i Ježíš Kristus a Mojžíš jí vedl svůj lid, ukázal zemi zaslíbenou a zemřel.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky do Jordánska z Prahy

Dechberoucí Jordánsko z Prahy

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)