Dánsko: Kodaň z Prahy na prodloužené víkendy
20.9.2021

Dánsko: Kodaň z Prahy na prodloužené víkendy

959

O této nabídce

Přemýšlíte, kam vyrazit na některý z podzimních víkendů a k moři vás to již netáhne? Pak zamiřte severním směrem a upřete své zraky na dánskou Kodaň. Zpáteční letenky z Prahy do Kodaně ulovíte v rezervačním systému aerolinky Ryanair za ceny začínající na 959 Kč (v případě prvního říjnového víkendu). Pokud se zaměříte až na listopadové termíny, tak můžete kromě Ryanairu zabrousit také do nabídky aerolinky Eurowings, která začne na trase létat od konce října a irskému dopravci v leckterých termínech cenově zdatně konkuruje.

Podmínky pro cestování

Z dánského pohledu se Česká republika aktuálně nachází v „zelené kategorii“ zemí, tudíž není třeba před cestou cokoliv dokládat. Kompletně očkovaní jedinci (resp. Ti, kteří nemoc v posledním půl roce prodělali) se po příletu prokáží EU COVID pasem, neočkovaní cestovatelé zdarma podstoupí AG test na místě. Přehledné informace o cestování do Dánska naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Kodani.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Dánsko se momentálně nachází v „oranžové kategorii“. 

Proč do Kodaně?

Kodaň je noblesní severskou dámou, které nakonec podlehne každý! Nejen voyeuři – protože v žádném z kodaňských oken nevisí závěsy, pivaři – protože dokonale vychlazený Carlsberg tu teče proudem, lenoši – protože není úžasnějšího přírodního koupaliště než Kastrup Sea Bath, cyklisté – protože od Superkilen parku, jež v sobě nese otisk šedesáti národů světa, je to k Malé mořské víle na kole sotva 15 minut. Milovníci mostů – protože Kodaň má Öresund – jeden z nejkrásnějších a nejdelších mostů na světě, který ji spojuje se švédským Malmö… ale i všichni ostatní. Nechte se svést touhle dánskou krasavicí, protože na románek s ní se nezapomíná!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Kodaň, stejně jako další severské metropole, patří mezi ta dražší města a ceny ubytování nevyjímaje. Naším tipem je tento dvouhvězdový hotel WakeUp – Bernstorffsgade za 955 Kč/os./noc. Případně zvolte tento hotel Cabinn za 1 136 Kč/os./noc včetně snídaně.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. září 2021 s termínem cesty do 31. prosince 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

Náhled letenky z Prahy do Kodaně za 959 Kč

Dánsko: Kodaň z Prahy na prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Kodaň – Kastrup (CPH)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)