Chorvatsko: z Vídně do Dubrovníku nejen o letních prázdninách
27.4.2023

Chorvatsko: z Vídně do Dubrovníku nejen o letních prázdninách

od 657

O této nabídce

Aerolinka Wizz Air přichází s neodolatelnou nabídkou levných letenek na Jadran. Letenky z Vídně do Dubrovníku díky ní pořídíte doslova za hubičku, a to konkrétně od 657 Kč. Termínů je dostatek a jsou dostupné od června do září, včetně letních prázdnin. Za tuto báječnou cenovku můžete vyrazit do nádherného Dubrovníku například od 10. do 13. září.

V ceně letenky máte jedno malé zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší příruční zavazadlo (55 × 40 × 23 cm ) je dostupné v rámci služby Wizz Priority, která vás vyjde od 749 Kč v jednom směru. Odbavené zavazadlo do 10 kg pak stojí od 727 Kč k jednosměrné letence.

Jak už tomu u tohoto růžového dopravce bývá, na nejnižší ceny dosáhnou klasicky členové Wizz Discount Clubu. Cestujete-li ve dvou či létáte s Wizz Airem častěji, doporučujeme zakoupení tohoto členství. Ostatní si musí pár stovek připlatit, pořád se ale jedná o velmi luxusní cenovku k moři během letních prázdnin.

Hodit se vám jistě bude náš nový průvodce letištěm Dubrovník, kde se dozvíte potřebné informace nejen o cestě z letiště.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Podmínky pro cestování

Cesty do Chorvatska

K cestám do Chorvatska již nemusíte disponovat testem, očkováním ani formulářem. Aktuální opatření naleznete v našem článku „Koronavirus v Chotvatsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Letní koupačka v Dubrovníku

Dubrovník je přístav a tajuplné středověké město ležící v jižní Dalmácii, turisty z českých krajin láká svou bohatou historií s ohromnými hradbami, příjemným klimatem, mořem a výborným jídlem. Nad střechami tam ční a město hlídá strmý vrch Srdj, nabízí krásné procházky krajinou a úchvatné výhledy do dálek. Kochejte se bujnou vegetací i prastarými kostelíky a renesančními letohrádky Elafitských ostrovů. Navštivte také nedaleký poloostrov Pelješac s poklidným tempem života, omámeni červeným vínem odpočívejte pod korunami olivovníků a voňavých mandloní.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Dubrovníku za 657 Kč
Chorvatsko: z Vídně do Dubrovníku nejen o letních prázdninách

Bude se hodit

Letiště Dubrovník (DBV)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)