Chorvatsko: v létě z Prahy do Zadaru
10.5.2021

Chorvatsko: v létě z Prahy do Zadaru

1 408

O této nabídce

Levné letenky z Prahy do Chorvatska pořídíte v nabídce nízkonákladové aerolinky Ryanair. Zpáteční letenky z Prahy do Zadaru s cenovkou 1 408 Kč jsou dostupné v červnu či na přelomu srpna a září. Termíny během letních prázdnin vychází nepatrně dráže a jejich ceny se pohybují kolem 2 tisícovek.

Pokud ale máte Dalmácii projetou anebo v Chorvatsku upřednostňuje spíše Makarskou riviéru, mrkněte se na nabídku akčních letenek z Prahy do Splitu. V závěru června na linku vstoupí nový dopravce, Croatia Airlines, a ceny letenek nevypadají vůbec zle! Oproti standardní nabídce Smartwings jsou téměř poloviční.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. června 2021 s termínem cesty do 30. října 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

Cestovní podmínky

V případě cesty do Chorvatska musíte před cestou vyplnit tento registrační formulář a doložit jedno z následujících potvrzení:

 • negativní PCR (antigenní test) ne starší 48 hodin (jsou uznávány antigenní testy z tohoto seznamu);
 • potvrzení o dokončené vakcinaci (od druhé dávky musí uplynout min. 14 dní);
 • doklad o prodělané nemoci COVID-19 v posledních 180 dnech (zároveň pozitivní test musí být starší 11 dnů).

Výjimku mají děti mladší 7 let. Více informací o cestách do Chorvatska naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Záhřebu.

Návraty do České republiky se řídí cestovatelským semaforem. Chorvatsko se momentálně nachází v „tmavě červené kategorii“, nicméně jeho pozice se do letních měsíců určitě ještě změní – semafor je aktualizován na týdenní bázi.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 × 25 × 20 cm
 • Dostupnost: červen – září 2021
 • Termíny:
  • 8. – 15. 6. za 1 408 Kč
  • 15. – 22. 6. za 1 563 Kč
  • 13. – 20. 7. za 1 766 Kč
  • 31. 8. – 7. 9. za 1 408 Kč
  • 14. – 21. 9. za 1 408 Kč

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou v Zadaru i kdekoliv jinde na území Chorvatska se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Vlastní auťák na pobřeží Jadranu určitě přijde vhod. Díky němu prozkoumáte nejen blízké okolí Zadaru. Mrkněte se na aktuální nabídku do naší autopůjčovny a kára na vás může čekat již po příletu na letiště.

Náhled letenky z Prahy do Zadaru za 1 408 Kč

Chorvatsko: v létě z Prahy do Zadaru


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)