Nová linka z Prahy do Splitu: prázdninové letenky
3.5.2021

Nová linka z Prahy do Splitu: prázdninové letenky

3 823

O této nabídce

Zajímavé novinky k nám dnes doletěly z Chorvatska. Čeští turisté se před nadcházející letní sezonou mohou těšit z nového leteckého spojení z Prahy do Splitu. Spuštění nové linky dnes oznámil chorvatský národní dopravce, Croatia Airlines. Ten na nové lince bude létat od 26. června s frekvencí jednoho letu týdně – bude se jednat o sobotní rotace. Zpáteční letenky z Prahy do Splitu v nejlevnějším tarifu „FlyEasy (obsahuje pouze příruční zavazadlo) pořídíte za 3 823 Kč. A to je na letní prázdniny velmi sympatická cena. Pro porovnání konkurent na této lince – tuzemská aerolinka Smartwings, která spojení z Prahy do Splitu obnovila přede pár dny (v sobotu 1. května) – nabízí zpáteční letenky do Chorvatska za 6 až 8 tisíc Kč.

Cestovní podmínky

V případě cesty do Chorvatska musíte před cestou vyplnit tento registrační formulář a doložit jedno z následujících potvrzení:

  • negativní PCR (antigenní test) ne starší 48 hodin (jsou uznávány antigenní testy z tohoto seznamu);
  • potvrzení o dokončené vakcinaci (od druhé dávky musí uplynout min. 14 dní);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 v posledních 180 dnech (zároveň pozitivní test musí být starší 11 dnů).

Výjimku mají děti mladší 7 let. Více informací o cestách do Chorvatska naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Záhřebu.

Návraty do České republiky se řídí cestovatelským semaforem. Chorvatsko se momentálně nachází v „tmavě červené kategorii“, nicméně jeho pozice se do letních měsíců určitě ještě změní – semafor je aktualizován na týdenní bázi.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: příruční zavazadlo (max. 55 × 40 × 20 cm & 8 kg) + osobní věc
  • Dostupnost: červen – září 2021
  • Termíny: dostupné  >> v našem kalendáři

Proč do Splitu?

Splitská riviéra se táhne členitým chorvatským pobřežím. Pláže Jadranského moře jsou tu lemovány vůní borovic, ale i výbornými restauranty, kavárnami a obchůdky. Samotný Split pak vábí turisty na bohatou kulturu a historii, Diokleciánův palác se svými mramorovými sloupy a k nebi se tyčící zvonicí vás naprosto uchvátí. Trajektem obeplujte dalmátské ostrovy, slunný Hvar kvete levandulemi a ostrov Korčula se schovává za vysokými hradbami. Vydejte se také na celodenní výlet za proslulými Plitvickými jezery, bez kochání se krásou této kaskády průzračných jezírek nemůže být návštěva Chorvatska kompletní.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou ve Splitu i kdekoliv jinde na území Chorvatska se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Splitu za 3 823 Kč

Nová linka z Prahy do Splitu: prázdninové letenky


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Croatia Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)