Chorvatsko: podzimní Zadar skoro zadara
20.8.2021

Chorvatsko: podzimní Zadar skoro zadara

718

O této nabídce

Kam na levnou dovolenou? Do Chorvatska! Letenky do chorvatského Zadaru vás vyjdou levněji, než benzín na cestu autem, a let trvá jen necelou hodinu a půl. Zadar je navíc podstatně levnější chorvatskou destinací, než třeba Dubrovník a Split, takže trefa do černého. Kupte si levné letenky do Chorvatska z Prahy s nízkonákladovým Ryanair za cenovku již od 718 Kč! V nabídce je mnoho termínů od září do října, kdy v Zadaru trvají teploty okolo 25 °C a moře má příjemných 21 °C. Nejlevnějším termínem je 9. 10. – 16. 10. za 718 Kč, doporučujeme také termín 28. 9. – 5. 10., který zahrnuje státní svátek. S sebou si můžete vzít malé příruční zavazadlo o rozměrech nejvýše 40 × 25 × 20 cm, větší zavazadla podléhají poplatku.

Za krásami Chorvatska

Chorvatsko nejsou jen pláže obsypané „Homolkovými“ s vepřovým ve vlastní šťávě. Je to třeba Zadar – město, které se za svobodu, jež tu ucítíte na každém kroku, neváhalo poprat s kdekým. Dýchne na vás, když vejdete Pevninskou branou do města nebo vstupujete na tepající Národní náměstí. Když navštívíte nespočet antických i renesančních památek, stejně jako když shlédnete světelnou instalaci s názvem Pozdrav slunci nebo si poslechnete Mořské varhany. Svobodně se budete cítit i 150 km od Zadaru mezi barvami hrajícími 16 krasovými jezery se 140 úchvatnými vodopády. Panenská příroda Plitvických jezer dostane každého, kdo jí pohlédne do očí a zcela jistě dostane i vás!

Levné letenky do Chorvatska

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Podmínky v souvislosti s epidemií COVID-19

Pro vstup do Chorvatska je nutné se prokázat zeleným certifikátem EU, výjimka se vztahuje na děti do 6 let. V případě očkování stačí první dávka vakcíny, a to v intervalu 22 až 42 dní od její aplikace. Dále se před odletem doporučuje vyplnit vstupní formulář. Více o vstupních podmínkách do Chorvatska naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Záhřebu. Nezapomeňte, že do termínu vašeho odletu se mohou podmínky pro cesty změnit. Informace o aktuálních podmínkách návratu z Chorvatska do ČR si přečtěte v našem článku.

Ubytování v Zadaru

Nejlevnější ubytování v Zadaru naleznete na platformách Booking, Hotels a AirBnB. Z vlastní zkušenosti musíme velmi doporučit cenově dostupný Hostel Sunset za 382 Kč za noc. Rezervací ubytování přes uvedené odkazy podpoříte náš web a hledání těch nejlevnějších letenek pro vás – vaše cena ale zůstane stejná. Vzhledem k rychle se měnící situaci ohledně epidemie COVID-19 doporučujeme rezervovat ubytování pouze s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Chtěli byste vidět ta krásná Plitvická jezera nebo jižně ležící město Split? Chorvatsko nejlépe poznáte z pohodlí pronajatého automobilu – mrkněte na ty nejlevnější autopůjčovny v Chorvatsku v našem srovnávači autopůjčoven.

Náhled letenky do Chorvatska z Prahy za 718 Kč

Chorvatsko: podzimní Zadar skoro zadara


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)