Červnové letenky do Albánie na nové lince z Katowic do Tirany
20.4.2022

Červnové letenky do Albánie na nové lince z Katowic do Tirany

1 048

O této nabídce

Maďarská aerolinka Wizz Air začne od druhé poloviny června létat z polských Katowic hned do třech nových destinací. O nové lince na oblíbený ostrov Madeira jsme již psali v tomto článku, dnes se ale zaměříme na další novinku v podobě trasy do Albánie, do Tirany! Využít můžete dnešní promo akce dopravce na lety do/z Polska, díky níž v jeho rezervačním systému ulovíte zpáteční letenky z Katowic do Tirany na začátku léta za 1 048 Kč. V druhé polovině června se na nové lince bude létat 2× týdně (čtvrtek a neděle ráno), od července poté dojde ke změně na pondělky a pátky + odpolední časy letů.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě další cesty s tímto dopravcem a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Albánie

Před cestou do Albánie je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas).

Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Albánii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Za zvážení určitě stojí také půjčení auťáku. Díky němu získáte maximální flexibilitu a poznávání krás Albánie bude daleko jednodušší. Podívejte se do naší autopůjčovny a udělejte si obrázek o dostupné nabídce vozů ve vašem termínu. Pronájem malého vozu na prodloužený víkend (3 dny) vyjde na cca tisíc Kč / den.

Náhled letenky z Katowic do Tirany za 1 048 Kč

Červnové letenky do Albánie na nové lince z Katowic do Tirany


Bude se hodit

Letiště Katovice (KTW)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)